B051LjKo
Participant

Napisao sam ti u pm-u, napisat ću i na forumu…

SERE MI SE VIŠE OD OVAKVIH INDIVIDUA KOJI NE ZNAJU GUBITI…

Službeno izjavljujem da se suzdržavam od ikakvih komentiranja bilo čega vezanoga za TWL… eventualna iznimka je postanje “ok guys we waited for 15 min, and you didnt show up” i to samo u slučaju da Trokinje ili Pepića nema online…

Nadalje, za koji kurac uopće moramo snimati demorecove ako nisu obavezni i nitko nam ne garantira ih i protivnik ima (uostalom, nikad se nikome nismo niti žalili) te nam isti samo navlače gnjavažu na vrat… Apsolutno sam siguran da nitko od vas nije silovao bug na koji se žale, što ne znači da “admin” ne može bilo koji crouch/prone proglasiti buguseingom… Koliko je trajao meč… ako se ne varam blizu 2 sata, po zdravoj logici Eksplicitni (a svi znamo koliko je ažuran) bi trebao blejati u demorecove minimalno 8 sati da zaključi… “Gle, nisu bugjuzali”… jer ovo nije siruacija, jao čudno me je stresao u trećoj rundi pa baci oko… ovo je “mislim da su konstantno gledali kroz planinu” situacija…

Molio bih admine da za slijedeći meč zatraže obzervera, jer Top30 1337 ekipe očito ne mogu podnijeti da ih razguze FAG rate averaž cca 1 njubare…

PS. Bosiljak više ne šalje svoje demorecove nikome i pljucka mi se što će Eksplicitni TWL admin ili frustrirani opforovac na to reći dok god u pravilima nisu obavezni. S obzirom da je među 1337 ekipama disputanje očito uobičajena radnja nakon svakoga meča uopće me ne čudi da su eratirali pravila…