Dakky
Participant

ti ne samo da se nisi prijavio nego jos danas, 6 sati prije matcha ti nisi siguran da li ces igrati jer si imao ‘neke planove’.

Bosiljko je cca pola sata nakon moje poruke u chatboxu primio poziv u kojem je glasilo “igram match, racunajte na mene, ali nisam doma da se prijavim”

Ja bih ti drage volje ustupio mjesto da si se jucer prijavio jer ionako ne volim bas previse WC, ali s obzirom da nisi to ucinio nemas se sto buniti…

Skraceno: … postuj tudje vrijeme …

Ti mene ne razumijes. U nasem slucaju ne bi trebalo biti bitno tudje vrijeme, vrijeme prijave pogotovo, koliko ti ili netko drugi volis odredjenu mapu, vec iskljucivo, i samo iskljucivo, kolika je nasa zelja za pobjedom i dobrim rezultatima…

Dakle, ako je osoba prijavljena, te se pojavi na matchu, treba postojati zakon po kojem bolji igrac ima pravo uskociti na mjesto te osobe ako ima vise iskustva na odredjenoj mapi.

Ako mislis da to nije u redu, vec da pravo igranja imaju iskljucivo oni koji su se prije prijavili (od onih koji se recimo uopce nisu prijavili), onda nemamo o cemu pricati, jer se iz toga vidi da ti je vise stalo do principa nego do rezultata…

Ako i ostatak klana misli da je princip vazniji od samih rezultata, pokrit cu se usima i sutiti do daljnega.

P.S.

Dok nije bilo “prijava”, od ljudi na TS-u, igrao je onaj s najvise iskustva, i tako smo dogurali u TOP 3 na 8v8 ljestvici.

Svaki komentar je suvisan.