B051LjKo
Participant

P.S.

Dok nije bilo “prijava”, od ljudi na TS-u, igrao je onaj s najvise iskustva, i tako smo dogurali u TOP 3 na 8v8 ljestvici.

Svaki komentar je suvisan.

Hmmm, nekako mi je teško povjerovati da vas je na 8vs8 ljestvici čučalo 9 ili 10 na TSu prije meča… no to je bilo prije moga vremena pa hajde…

Izgubili smo, jebi ga desi se… na guz i šta sad, desi se… Assault smo loše odigrali (pogotovo ja) ali jebat ga, duža pauza u mečevima radi svoje.

Šta jest jest, nazvao si me (što je fino i pohvalno o tebe) ali si se isto tako zadnji i prijavio. Inače bih ti volje bih ti ustupio mjesto u rosteru, ali ne znam točno iz kojeg razloga mi se izrazito igralo jučer, i igrao sam… Vjerovatno istu stvar mogu reći i ostali. Uostalom, Iz kojeg se točno razloga naš MVP na WC-u nije prijavio na meč na vrijeme…. pa 5 dana je meč čučio na prijavama, i još sam morao slati apel jer smo se ja i troky jedini prijavili na meč. Na opće čudo čak nas je osam bilo na TSu u vrijeme meča (čak i Get&ArmaDA za koje vjerujem da skupa imaju jedno 1,27 sati ma WC-u [a pojavili su se, vrlo pohvalno])

BTW. Zadnjih 5 dana smo skakali po weapons Cahceu konstantno, iz kojeg razloga nam se nisi malo češće pridružiovao ako si baš toliko htio igrati, mogli smo bolje sinhronizirati taj šugavi assault…

Odgovornost za poraz uzimam potpuno na sebe i na svoj katastrofalni assault (ping je doduše imao jako puno veze s time) ali desi se… Evo u ponedeljak je BliZZard…. prepuštam ti svoje mjesto… Enjoy; i tako ga bax i ja maximalno useremo svaki put…