B051LjKo
Participant

Ne bi hvala. Vama ide bolje ta mapa, vi ju igrajte, pa makar se zadnji prijavili i makar ja cekao 3 sata na TS-u prije matcha. That’s the point.

Joj dakky fuk of, sad si me uspio i nanervirati… Ponašaš se kao malo dijete kojem je netko ukrao igračku. Nisi se prijavio na meč na vrijeme i nitko ti nije ustupio mjesto… big deal, jebi ga… i t suXXX, desi se… šta ćemo sad….

Uostalom ova MVP spika ti uopće nije na mjestu…. Ako već hoćeš biti “MVP” (ne mogu vjerovati da koristim ovaj stupidni izraz) onda bi bio red da si se malo potrudio zadnjih dana… osmislio taktiku, podijelio ljudima pljuce i koordinirao stvar [što inače radi team lider na jednom meču, čak i u zgubidanskom klanu poput našega]….

Što si ti napravio od svega toga… ah da ništa… spojio se jednom prije par dana u 2 ujutro i napucavao do uistinu sitnih noćnih sati…. tri dana koja su uslijedila nakon toga nije te bilo ni za čut ni za vidjet do pred sat vremena prije meča kad si se meni javio…. Wow super…

Uostalom, nije ovo prvi put da kao Ri051 MVP Weapons Cachea propuštaš tu mapu… Ako se dobro sjećam BAŠ zadnji put nisi NIKAKO mogao priisustvavati meču KOJEM SI SE STRAHOVIO VESELIO JER OBOŽAVAŠ WC… ali eto nešto je iskrsnulo, bio si na pivi s frendom u FUKIN’ tajmu, i udjelio svima nama mudru izjavu u stilu “serem ti se ja na takve principe da je glupa armija bitnija od socijalnog života…”

Da ne spominjem izjave “najbolje da se više ne prijavljujem na mečeve” i slično… Jel ti k’o srao… je dobio si bukvicu zbog debilnih stavova/izjava koja je trajala dan dva…. jel ti tko zabranio igrati se, nije, dapače rekli smo ti “dakky puši kurac, ne seri i kad se prijaviš za usrani meč dođi na njega…” i kraj-…

Sad je odjednom tvoj MVP ego povrijeđen jer si, ajme zla morao na klupu za rezerve…. e jebi ga, potrudi se malo više oko slijedeće mape na repertoaru koja ti se svidi pa ju sigurno nećeš prosjediti na usranoj klupi…

PS. Uspio si me nanervirati… :smt093