B051LjKo
Participant

Hmm hmmm hnmmm, spoji se veceras (recimo oko 20 sati) pa cemo isprobati na nasem serveru…

Situacija koju spominjes se meni desila milijuna puta, dok nisam isao kemijati i gledati kamo se treba zalechi. Ako je ono sto mislim (a jest 😉 ) sniper te rokne s pozicije malo ispod brown spota. Za to mu treba viriti pola pixelića i nemreš ga vidjeti bez kanoćala (dalekozora) da se ubijes…

Nakon sto odspama 3 ili 4 metka, sniper daje petama vjetra i bjezi od 203ce u visine DP-a, ili se sktiva iza borova malo iznad brown spota… Sto bi objasnilo fenomen koji opisujes (naravno, tip je mozda prljava citercina koji je ugasio maglu)

Stvarno mi se cini da je situacija koju opisujes “normalna”… osim naravno ako nije rijec o prvom minizavoju na spawnu kamo te fakat ne smije vidjeti….

Što se correctiona tiče, ne jebem najmi/wabb!T vrijednosti ni najmanje… Sve sto eventualno mijenjam je kontrast kojeg podebljam na 140.. i nis drugo… Sasvim OK se vidi…

hehe, u svakom slučaju…. chill out… !zivili nemreš svaki dan imati FR 19 :smt098