Njofrekk
Participant

kao prvo…da, na tracker linku, to sam ja… nije mi fragrate najbolji jer sam se tek nedavno prijavio na taj shit… zato i ne prikazuje bas tocnu sliku stanja

mislim da sam negdje sa 45Honora zapoceo sa tim trackerom…

nisam ni znao da postoji dok me nije jedan Bosanac uputio (koji je clan XO klana – stranci) kad sam bio par puta na TS sa njima igrao…

moj problem je tada bio sto mi se znala igra rusiti kad imam TS i AA upaljene…neko vrijeme radi ok i onda samo zablokira…BO…al to je bilo prije 2.7 patcha… nisam jos probao sa novim patchem…sad cekam kraj mjeseca prije nego skinem ovaj 2.8.1. patch jer sam vec debelo prekardasio limit 🙁

Drugo, za dva mjeseca cu napunit 24 godine.

Ma zna me bo5iljko samo nesto zajebava sad…da me vidi prepoznao bi me… 🙂

back to gaming, losa strana mi je sto ne znam dobro te ostale mape koje su izgleda favoriti kod vas, pa i kad pokusam zaigrat malo, razguze me oni koji su na njima iskusni, dok ja trcim ko kokos okolo i pokusavam skuzit di je objective ili di su Opfor u skriveni magli 🙂

a to mi onda sjebe i fragrate pa i onda sve to ode u vrazju babu… hehehe… stvara losu sliku, pa vjerujem da me i klanovi nebi primili jer cujem da je Fragrate >=1 potreban za ulaz u klanove…bar one bolje…