HomeForums[Ri051] Members OnlyServerT-Com GOVNOOOOOO!!!!!Reply To: T-Com GOVNOOOOOO!!!!!

B051LjKo
Participant

Doci cu u Hotel gdje imam i dorucak i rucak i veceru i welnes centar i teniski teren zato jer sam lijen ustajati svako jutro i ici na trznicu ili kao klosar jesti sendvic sa podrigusom ispred marketa. Ako idem na ljetovanje onda to znaci da cu ljetovati, a ne raditi kao sto radim kada sam doma. Ako si nemozes priustiti ljetovanje onda niti ne ides na njega.

Bez kurca u svatove ne ides (tm. deda Janko)

Agreed, but you’re missing the ponit… Ne kažem da se uzima jeftinija stvar pod cijenu gubitka kvalitete/komocije… Neko ako se ista (ili čak stvar, ili čak zrnce kvalitetnija) plati manje…

Neznam zasto si ovo rekao , ali priznajem ne smijesim se kada to procitam.

hehe, a jebi ga, trebala je to biti šaljiva opaska na tvoje odbijanje ispričavanja na T-Comu hihi… nemoj šta zamjerit’ fakat misao nije imala dubinu …tralalal, bila je pomalo šuplja…. kao Grujo kad se naduva… :smt048

Koliko si puta i ti izjavio da je Armija govno, pa je svejedno igras kad god ulovis makar i mikrosekundu vremena. Covjek tvojih moralnih vrijednosti bi ju zasigurno trebao deinstalirati. Uostalom igras prljavu kapitalisticku igru iz drzave koja mrzi Fidela

Gomilu… i dalje tvrdim da je govno… neoptimitirana igra na arhaičnom enginu koja je uz to krcata budova… Nažalost, alternariva ne postoji… Ri051 je AA klan … a bez Ri051 meni igranje pucaljki i nema smisla… Previše ste mi mili i dragi da bih to odbacio…

A sto mislis kako konkurencija jaca. Po duhu svetom? Jaca pomocu prenaplacenih usluga i tvog novca koji im ti dajes, sretan sto na racunu ne pise T-Com.

Moram priznati da ne kužim?! Ako je alternativa preskupa, što onda reći za T-Com koji je još skuplji od toga… Ne kužim logiku…. Reselleri niti ne mogu dati nižu cijenu jer su jeftiniji točno onoliko koliko im T-Com to dozvoli… a i od tih novaca koje platiš jednom Amisu T-Com opet pobere lijep dio kolača… Dakle za to je kriv jedino i isključivo T-Com i njihovi poltroni po državnim agencijama, iz kojeg razloga treba “nagrađivati” T-Com radi tog bahatluka i davati im i više nego što je neophodno…

Primjer… Amis je krenuo isključivo kao relleser… danas su ipak malo napredovali i nude Amis 2u1, 1024/256 Flat za 152 kune… Istu stvar -Com naplaćuje 278 kuna?! S tim da na potonji iznost trebaš dodati i pretplatu za telefonski priključak… Kako to na koncu ispada kao Crni kruh i podriguša naspram T-Com MAXADSL kaviara?!?!?!?! [Dakky, Amis ne throtla promet].. .Slažem se Amis nije svugdje dostupan, [nije niti MAX ADSL danas, a pogotovo ne pred koju godinu kada je počeo s uslugom] ali širenje ovakvih, ali i drugih ponuda ovisi isključivo o jačanju alternativnih operatera…[opet ja tupim po istom]

Pravi primjer konkurencije je recimo Tele2. Dosao je i prepolovio cijene. Kada se pojavi jedan takav ISP vrlo rado cu prijeci na njega. Do onda sve ovo sto pises je zavaravanje samog sebe da ces promijenit svijet ako budes otisao drugom ISP-u i davao mu 10 kuna manje mjesecno.

Ja se niti ne zavaravam ideje mijenjanja svijeta…. Svijet je zAo a ljudi su kreteni po defaultu. T-Com već godinama od korisnika radi magarčine [zapitaj se samo koliko je telefoniranje poskupila od kada je HT prodan] a meni kao korisniku to izrazito smeta… Kako ja ne volim da netko od mene radi magarčinu ne vidim zašto bi se i dalje ponašao jkao oFca… Trenutno jedinu stvar koju mogu napraviti [osim odjave ADSL-a, a to je nizvedivo] je promet plaćati nekome drugome… .Kada budem mogao uzeti i liniju kod alternative, po automatizmu se selim…. Iz kojeg razloga se ja zavaravam bilo čime?! i zašto je “ispravnije” ili “pametnije” prihvatiti “ni med cvetjem ni pravice” i pokorno nagrađivati T-Com radi opetovanog omalovažavanja mene kao korisnika… To što njih trenutno bovi kuvac što ću ja otići drugdje je samo znak koliko su bahati…. doći će vrijeme kada će se boriti za svakoga korisnika….

I jos jednom: Bez kurca u svatove ne ides! Sve do konkurencija ne donese pravi kurac ti ces biti sretan jer ti “konkurencija” prsticem u supku nadrazuje prostatu.

kunkurencija je već tu, samo je treba pomoći da se prošiti (vidi amis primjer) ali da u pravu si… radije ću dozvoliti da me konkurencija draška i nadražuje prostatu negoli da mi T-Comovi crnci razvaljuju anus….

Jebote, baš je vrijeme za pivčinu… što kažete na sutra navečer?