B051LjKo
Participant

Ozbiljna?! Ne žimKu… ako misliš na krizu u klanu, ista ne postoji… možda se malo manje puca zadnjih dana ali o nekakvoj krizi identiteta nema niti govora… Dapače imali smo nedavno jedan konstruktivni sastanak (uz pivo naravno) i uskoro podižemo Ri051 klan u institucionalne vode…

Što se tiče HCL-a i nesudjelovanja u ovoj sezoni, nakon prve najave napravili smo pool i većina je rekla NE… Razlozi su poznati; gomila sranja, prepucavanja i kršenja pravila od prošle su sezone napravili cirkus…

U međuvremenu smo sudjelovali u još jednom promašaju, [a ime mu je AAO tracker govn… pardon liga] i lijepo smo rekli ne hvala…

Ja sam se tek nakon toga uključio u administriranje lige, s željom i namjerom da HCL probam učiniti normalnim regionalnim natjecanjem… Kako će ispasti, vidjet ćemo uskoro… mada je već šturim pogledom na HCL forum jasno da bi bez mojeg angažmana izgledale apsolutno identično kao i prošle godine…

To naravno ne znači da će ova sezona biti bolja od prošle, ali barem je sada tu netko (čitaj ja) tko će lupiti šakom u stol…. Evo liga već nije niti krenula, a već se naziru posupci koji će [ukoliko do njih dođe] rezultirati expresnom cipelom u dupe za odgovorne…

Što se GECKO klana tiče, gospodi je ispod časti platiti kotizaciju, “jer oni nikad ništa nisu plaćali i ne pada im napamet… možda zaigraju ako se njima plati”…

HS je s druge strane pitao jel može kotizacija na dug… LOL