HomeForums[Ri051] Official ForumTrach RubrikaKuda idu divlje svinje?Reply To: Kuda idu divlje svinje?

RimtuTiTuki
Participant

Sranje je i to da zadnjih godinu dana molim da se plati clanarina, pa kako onda mozes reci da te clanarina ne smeta? Clanarina je toliko mala da nepredvidjeni troskovi ne mogu biti isprika, osim ako ne postoji sansa da ces ostati gladan, sto tebi nije niti bilo u pitanju, a uostalom clanarinu nisi platio zadnjih godinu i pol a ne zadnjih par mjeseci koliko ti traju nepredvidjeni troskovi

Evo ponoviću: CLANARINA ME NE SMETA. I ISTA SE TREBA PLACATI. Pitao si za misljenje, dobio si ga.

A zato što je nisam placao maknuo sam tag. A kad platim, vratit cu tag… simple as that

Ako ce se nekakva Pravila provoditi, ona bi trebala biti ista za sve, osim ako vecina ne odluci drugacije. Cetvero ljudi na pivi ne moze donjeti odluke ako je nas 16 “jednakih”

Sto se mene tice ja se slazem sa Trokyem, i potpisujem sve sta je napisao. Jos bi dodao da ne bi bilo lose da napisemo statut i osnujemo vise tu udrugu građana.

Po meni svi smo jednaki i nakon sto utvrdimo pravila statutom, bez kvoruma se ne bi moglo donjeti odluke koje nisu definirane u statutu.