HomeForums[Ri051] Official ForumTrach RubrikaKuda idu divlje svinje?Reply To: Kuda idu divlje svinje?

RimtuTiTuki
Participant

Za pocetak ne pravi od sebe zrtvu

Nije ne pokusavam, znam da sam zasro i ne tvrdim drugacije.

Kao drugo od onog ogromnog uvoda ti se zakacis bas na clanarinu i nije prosao niti jedan tvoj post u ovoj temi da ju nisi spomenuo. Na sto da ti ja onda odgovaram?

Od onog ogromnog uvoda sam odgovorio na sve sta si napisao, a tamo je bilo i pitanje clanarine

Ne razumijem o kojim pravilima sada govoris? Na sto se zalis? Nisi znao sto ce se dogoditi ako ne placas clanarinu?

Znao sam sta mene slijedi, i nisam se iznenadio. Ne govorim o tim pravilima, mada ni ta ne postoje…

Govorim o kikanju Dakkya sa tracker liste, primanju Deny-a u klan, promjeni klan protected taga(Troky je barem izvjestio sve o tome), onda davanju istog tog protected taga ljudima koji nisu platili clanarinu,…

Niti jednu odluku nije donio pojedinac, jer sve i jedna je bila vise nego godinu dana unaprijed najavljivana i raspravljana na forumu, cemu hiniti iznenadjenje?

Nema pravila, pojedinci rade sto im se sprdne

I na kraju ovim postom si posluzio kao odlican primjer zbog cega treba ukinuti tu jebenu clanarinu.

Nije mi bila niti najmanja namjera.

A sad ajde od pocetka procitaj moje postove pa ces videjt da ne drvenim po clanarini. jer je to manji problem. Veci su problem nacin i postupci rjesavanja nastalih problema.