B051LjKo
Participant

Sorry na malom izrezivanju tvog teksta, ali ponoviti cu opet: igrali ste se svi na AA2 kad je postojao Far Cry koji je za to vrijeme imao UBER grafiku, i nitko se tada nije bunio da AA2 izlgeda jadno naspram Far Crya… probaj razmisliti zasto… mozda jer ste samo voljeli AA2 ?

Postoji mala razlika… AA2 je imala šmek! AA3 ga (barem meni) za sada nema… plus što je AA dugo vremena bila vrlo jedinstvena igra na tržištu…

Ne znam što da vam kažem, dati ću igri isključivo Vas radi još jednu šansu… ali nisam preoptimističan… i nije da ne želim da mi se svidi…

Primjera radi, jučer sam zaigrao 20tak minuta… crtica iz igre… popentram se na Bridgeu na mid po lojtricama, i nađem se pored dva playera (ajk bijaše jedan od njih) koji ne reagiraju na mene… sprašim im obojici po rafal u glavu… i čudim se kako me nisu čuli…. niti minutu kasnije padnem mrtav… pomalo zbunjen, skužim da me ubio pepić… koji se upravo popentrao po tim istim lojtrama… i pogodi, nisam čuo ništa…

Ne znam za vas, ali meni je zvuk u toj igri koma totalna… pritom ne mislim na fensi šmensi zujanje metaka… nego ono puno bitnije… pozicioniranje i orijentaciju u prostoru…

Blah, budem se potrudio odigrati barem pedesetak sati prije negoli donesem finalni sud…