HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeTips, leeks & trla baba lan infoReply To: Tips, leeks & trla baba lan info

B051LjKo
Participant

Ja neznam zasto ti Srdo uopce slusas devove ,moderatore i ostale koji su napravili ovu igricu,kad imas Bosiljka ,koji je pametniji od njih.

– T32 jebe kewu IS3jci

– T30 je po meni superioran IS-7

Ja zbilja neznam kakve je boje droga koju ti pusis.

Em,nisi igrao IS7 , em nisi igrao T30. Na koju foru mozes to ocjenit? To sta si bacio dve partije sa IS7 ili T30 ??

T32 vs. IS3 – IS3 nisi igrao , T32 deset partija. Takodjer komperentan za dat sud.

Ne drogiram se već neko vrijeme… A mišljenje koje sam iznio je moje… ovo je forum, isti služi za razmjenu istih… ne sviđa ti se, odi po kauč…

Što se iskustva tiče, imam nekakvih 150 partija s t29, koji je zapravo identičan kao i T32, osim što je potonji manji i znatno tvrđi, tako da vjerujem dobro mogu ocijeniti mogućnosti istog, bez obzira na “samo” 13 partija, da budem baš precizan… IS-3 sam najmanje vozio, odnosno odvozio sam svega nekoliko partija s istim, ali kad sve podvučem, slabiji je 1 na 1 i protiv KT-a, a kamoli ne protiv T-32… Odnosno barem mi se takav činio u 1000+ tier 8 bitaka koje sam odradio…

Što se T30 tiče, bez obzira što ga nisam imao vlastitog, pristojno sam se nakurvao, što tvog, što krletovog, u konačnici vjerujem preko 50 partija. Po mojem nimalo skromnom mišljenju, 1 na 1, IS7 je inferioran amerikancu…T30 puno brže pada od strane malih napasti, koje ga vrlo lagano buše.. ali hulldownan je monstrum, a čak i na otvorenom, 1 na 1 ubija bilo koji tenk osim Mausa koji ostaje na 8-9 posto (ovo smo testirali ja i krle). Test na IS-7 nisam radio, ali kako Maus sa 3200 HP-a ostaje na 8-9 posto, vjerujem da ćeš se složiti da je IS7 mrtav u šut ili čak dva manje…