HomeForumsWorld Of TanksWoT TacticsTS Disciplina!Reply To: TS Disciplina!

B051LjKo
Participant

Momci, otvorio sam forum i umjesto da se uvjerim da nema novih postova i zaigram koju prije 1:00, naletim na šumu, btw, ima slika samo za jednu mapu ili se meni iz nekog razloga ne vide.

Sad se vide…

ključan je da svi tenkovi nisu isti (za razliku od armije, gdje sam ipak bio zakinut za dodijeljenog čovječuljka jer je moj bio retardo), što mi u startu ne odgovara i suprotstavlja se mom istančanom osjećaju za pravdu…

LoL, ovo si samo ti u stanju napisati… :smt044

drugim riječima, dok ne budemo svi u timu imali tier 10, ili T54, objecta… ja neću biti zadovoljan igranjem kampanja. Zašto? zato što mi se sere igrat protiv 4 is-7, maus i t30 u istom timu kolko god je fora jednom od 8 partija ih natabat…

E sad, kako stvari stoje s lovom i exp na višim tierovima, ja poslije vajpa neću stić do tier 10, dakle moglo bi se zaključit da neću igrat WoT ili neću igrat kampanje kroz slijedećih godinu dana dok ne nagrindam.

Elem, Company bitke samo trenutno izgledaju ovako, to će em biti dodatno balansirano, em će biti Companija rezerviranih za niže tiereve, tipa max tier 5, i odna ćemo moći relativno brzo složiti ekipu čiji će tenkići biti jednako retardirani kao i protivnički (tipa Su-85, KV, Leopard i Su-26 se nagrindaju u tjedan dana)

Iz svega ovoga ste mogli zaključit da mi se sere od prijedloga s potpisom Grze, činova, zadataka, tišine, formulacija…

Moja je greška što sam direktno pejstao Vranin post bez da sam ga prilagodio moždanim vijugama oxymorona, biti će ispravljeno…

Da ipak budem zeru konstruktivan, predlažem univerzalnu taktiku za bilo koju mapu/partiju…

Takvo što isprobavamo već neko vrijeme pa nam ne ide, u principu je moja ideja bila da s nekakvom okvirnom taktikom u startu razdijelimo tim da barem prvu minutu svi imaju feeling gdje se tko nalazi….