diGestive
Participant

e jebiga….tako blizu a tako daleko!!…ja zedan a vi ispijate neznam koju rundu po redu. Naime, dok ste vi palcem brisali maglicu po pivskoj casi ja sam briso znoj sa svojeg cela,bio pred patch panelom hotela Bristol, krimpao kablovinu za tek postavljene AP-e i jebo mater onima koji nisu napravili odgovarajuce pristupne tocke do kablova u zidu, no anyway, trud je bio pocascen po zavrsenom poslu – uputio sam se via Matulji do naseg anarhiste koji mi je u svojem rastresenom izdanju predao posiljku – my new brand super schmensy logicni sklop MX 510 aka gejming pacov, tako da cim dodoh doma ubacih se u svetu armiju. Ljudi moji, osjecaj je neopisiv, parira osjecaju kad sam prvi put cuo blagodati Audigya..mmmm..BosiLjka, draga, potpuno razumijem tvoje rijeci odusevljenja a sada ih i zivim hehehe..a ga kenjam….Eto vec kad sam se raspisao moram pohvaliti i naseg predsjednika LC-a za 2 jako dobra posta sto bi rec sve sto si napisao je poprilicno kako je i bilo ALI u meni je i dalje doza misljenja da igra i nije bila 100% cista, no o tome drugi put…a..uf..eto Troky skripi ispred moje kuce….izgleda da ste upravo zavrsili sa pivom..heheh..ajt