HomeForums[Ri051] Members OnlyStari dobri CAFFE ROOMHmmmm, u principu nisam zadovoljan…Reply To: Hmmmm, u principu nisam zadovoljan…

B051LjKo
Participant

Ok, odljutio sam se pa pa možemo nastaviti raspravu.

Dakle, glavinjanje po TWLu je bilo sasvim slučajno, KrLe se u trenutku letargije i opće zabrinutosti svojevremeno odjavio s TWL-a pa smo ga kod mene (pravio mi društvo poradi mojeg najnovijeg bisera koji uključuje 6 šavova na tabanu) ponovno šuknuli na listu.

Sam post je bio puno više konstatacija da je izbor mapa na 4vs4 ladderu jadan ,negoli što je bio u službi nove “Hej ajmo na SF 6vs6 listu” inicijative….dapače, potonje mi uopće nije bili niti na kraj pameti…. čisto sam se nadao da bi mogli s vremena na vrijeme koji frendly scrim odigrati, kandidata ne nedostaje (ponovno okupljeni ASF iliti po novome Clan Unique i novo društvo iz FFC-a koje je isto samoijnicijativno iniciralo….)

Da ne bi ostalo sve na prđenju u vjetar, pokušao sam ipak nešto promijeniti http://www.teamwarfare.com/forums/showthread.asp?threadid=323368&forumid=25, mada je vjerovatno post više uzaludan (paralela sa prdac vjetar konstatacijom) negoli što će imati učinka, no barem mogu reći da sam probao…