HomeForums[Ri051] Official ForumTech SupportPoluditi ću više…Reply To: Poluditi ću više…

Odjebaus
Participant

A sto se kolicine zvucnika tice … jeste ga nadrobili svasta :smt043

5.1 sustavi imaju 5 zvucnika i subwoofer, a to je na Cosmicu korektno odradjeno. Predlazem detaljnije proucavanje tehnickih karakteristika.

Degenu jedan, znači ti imaš 3 zvučnika u lijevoj, i dva u desnoj slušalici…. kamo si sa subom, pretpostavljam da si ga u PAK zabio…

Otvorio sam svoje Zalmanice već dvaput, i u svakoj sluški su po 3 zvučnika. prednji i stražnji stereo i centralni mono;dakle 6 ih je ukupno…

Ahahahahaa znao sam da ćeš se uloviti KONJU JEDAN TUPAVI

Pazi sad ovako: 5.1 sustav u prostoru zaista ima 5 zvučnika i 1 subwoofer, dakle prednji desni, prednji lijevi, srednji (koji je ispred tebe) subwoofer (koji je ispred tebe), zadnji lijevi i zadnji desni.

E sad ti meni odgovori TUPANE JEDAN kako ćeš u slušalicama staviti srednji i subwoofer ispred sebe? Pa tako da ga rastaviš na dva srednja zvučnika i dva subwoofera u svakom uhu i pošalješ im mono signal. Zato kad otvoriš 5.1 slušalice imaš u svakoj 3 zvučnika i subwoofer, što neupućene ili ne baš bistre tupane (kao ti) navodi na pomisao da to nije 5.1 zvučni sustav, jer, zamisli, ima više od 6 zvučnika …

Zalmanice očito nemaju subwoofer. Cosmic imaju. Koliko ono Zalmanice koštaju? Kakav im je ono bas? !opr019ft

Ahahaha dobro si me nasmijao :smt043 očito o audio tehnici znaš manje od gotovo ništa :smt043 :smt043 :smt043

Što se foruma tiče, ja pišem HR slova pa kome se da zajebavat sa dešifriranjem, neka čita …