HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainFin momak po imenom Zlaja…Reply To: Fin momak po imenom Zlaja…

B051LjKo
Participant

Nije uopće stvar prijepiske, Zlaja je uhvaćen s rukom u tegli pekmeza, i okrenuo stvar na “ajme majko što me snašlo” plačipička cviljenje, a ja sirot samo isprobao… Kako momak koji je samo isprobavao to jedno siroto jutro nije u stanju reći “Da varam cijelo vrijeme” postavio sam mu sirotih nekoliko pitanja kojima bi “dokazao” da je fakat isprobavao…. Kako rmpalija (naravno) nije imaš što za reći, počeo s s epitetima i odama radosti odaslanima u moj pm inbox… uostalom koga briga, s ovim postom ja zatvaram poglavlje maltretiranja Zlaje…

Što bih trebao, da znam…. ne čačkati štapićem po govnu… svima je jasno da će samo još više smrditi… ali isto tako da sam okrenuo glavu, isti taj Zlaja, pardon Maximus bi igrao pritiv nas u ligi… što bi tada trebali reći, Maximus nije čiter, taj acount je čist…. Zlaja je zločesti brat blizanac, a ne Maximus….

Između ostalog, boli me glava, nisam se naspavao, od jučer navečer mi ne radi ADSL pa mi je cijelo jutro sjebano…. i onda sam otvorio (sa šljake) tracker inbox i imao što za pročitati….

BTW. Nemoj trpati Welju i Zlaju u isti koš…. Weljo nikada nije uhvaćen u igranju s čitevima (remember, pao je u 2.5 ako se ne varam zbog .ini fila evil Hacka kojega je PB od verzije 1.9 kikao)…. i nalazi se samo na AASA listi… tragikomika je time još veća što AASA uglavnom bana isključivo po PBSSu (barem brijem da je tako)… Uostalom, kamo piše da opravdavam Welju, koliko god da mi ga je žao, da je kriv, KRIV je, i tu se nema što za reći… eh da, Weljo mi isto tako nije baš jebao sve po spisku….

edit: teglu meda sam promijenio u teglu pekmeza