HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainFin momak po imenom Zlaja…Reply To: Fin momak po imenom Zlaja…

B051LjKo
Participant

Vrlo lijepa gesta Zlajo, duboko se nadam i želim vjerovati da je iskrena. Koliko god ti čudno zvučalo, ja niti u jednom trenutku nisam imao apsolutno ništa protiv tebe osobno. Čak ni u trenutku kada si mi sve po spisku izbrojao ti nisam zamjerio. Razlog mojeg lajanja je želja «da se ne izvučeš» iz cijele priče prelagano. Manje bitno je sada što si, i kako si hackao…. iskreno; ne vjerujem da si hackao od prvog dana tvojeg igranja, ali isto tako ne vjerujem niti u «samo sam probao» priču mada je to u ovom trenutku uistinu nebitno. Zbog varanja si kažnjen, izgubio si obraz i sve što si htio jeste da te se pusti na miru, razumljivo, s obzirom na vrlo neugodnu situaciju u koju si se (sam) doveo. Isfrustrirani mrzitelj cheatera poput mene je jednostavno odbijao pustiti te na miru, barem dok ne pokažeš da ti je uistinu žao [ili ne priznaš, da varao sam, i pojeo govno ,nije bilo slučajno]…. Protiv cheatera smo online (zahvaljujući šugavom punkbusteru) uglavnom bespomoćni, i jezičina nam je glavno oružje protiv njih, pogotovo ako su iz domaće zajednice. Priznajem, propisno sam te izmaltretirao, i fakat sam rekao sve što sam imao; i bez ovog tvojeg zadnjeg (hvale vrijednog) posta je priča završila. Možda zvuči glupo, ali želim poslati (uzaludnu) poruku svima koji cheataju i još nisu ulovljeni da cheatanje nije OK, da je jadno, prijezira vrijedno i da se nećete lagano izvući, barem ako se mene pita…. Kada bi svi tako razmišljali, stvarno mislim da bi ljudi (barem neki, ima stvarno gamadi online) triput razmislili prije «radoznalog» isprobavanja. Još jednom, uistinu se nadam i vjerujem da te ponovo nećemo pronaći na nekoj listi…. pametnome je i jedna «lekcija» dosta…

BTW. Da ljudi ne kažu da sam zlopamtilo… evo čisto informacija da tvog imena nema na Ban listi Ri051 servera, molim te nemoj iznevjeriti dano ti povjerenje…