HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainFin momak po imenom Zlaja…Reply To: Fin momak po imenom Zlaja…

H.T.Get
Participant

Molio bih da se iducih par redaka ne primi jako k srcu, da se nitko ne vredja i ne osjeca isprovociranim, ali moram se izjasniti na 4. stranici ovog threada. Ovo je naravno osvrt na Zlajine “nestasluke”.

Za AAO sam se zapalio kod verzije 1.5, odlijepio totalno za igrom. Najvise zbog teamplaya. Uvijek sam se trudio igrati sto je moguce cistije, bez vrijedjanja, bez kikanja i takvih djidja. Posto sam igrao iskljucivo MP, jer drugo nisam ni mogao s 56k, znao sam skoro svu ekipu koja tamo igra. Kad bih vidio da ce netko iz mog tima zginuti, zajurisao bih se na enemija, privukao paznju, cesto i zginuo, ali mi nikad nije bilo zao. Tako sam stekao i “prijatelje”, jer je vecina ekipe cijenila moj nacin igre.

I tako, trosio sam po tisucu i po kunica mjesecno na net, uzivao napucavajuci, dok nisam vidio neki filmic o cheaterima. Doslovno sam ostao bez zraka, postalo mi je jasno kako me netko moze ubiti bas svaki puta (do tada sam bio uvjeren da covjek igra ko svemirac).

Igrao sam i dalje, ali s drugim pogledom na “vrhunske” igrace, vise ne vjerujuci bezrezervno kako je sve “cisto”.

Tako mi se s vremenom igra zgadila i nisam igrao jedno godinu dana.

Onda su moji frendovi otkrili AA i na nagovor njih, ponovo sam poceo igrati.

Novi pocetak je bio na SF Oazi. Zelio bih naglasiti da nisam nub i da nema sto po kompu nisam radio da bih dobio svaki fps, da mi pokreti misem budu sto vise smooth, da sam procitao kilometre foruma da bih sto vise znao o lagu, pingu i ostalim stvarima s kojima je preciznost usko povezana.

Isto tako, mogu sa velikom sigurnoscu skuziti cheatera i onda ga gledam, odem u njegov tim, roknem se na pocetku partije i promatram kako igra.

Sa Zlajom sam par puta bio i na teamspeaku i zajebancija je bila ok. Igrao sam ili kao H.T.Get ili kao zok-68. Ispocetka sam isto mislio, Zlaja je super igrac, njegovi klanski igraci su isto tako tvrdili, pa sam recimo to uzeo zdravo za gotovo. Sve dok nisam u vise navrata vidio kako Zlaja nakon sto mu uvalim 203 pod noge, nakon sto pocrveni i krvari, znam da je iza kamena metar sa metar, a on ne zna gdje sam ja TOCNO…lezim, zelen, cem na max, scope dignut i prst na fire tipki, gledam u kamen gdje ce proviriti. Zlaja se ustane, digne scope, nadje me, nanisani i opali mi headshot…a da ja ne stignem stisnuti Fire. E sad…da je to jednom, reko bih, “Bem mu mater, sreckovic mi uvalio” i nikom nista. Ali to se dogadjalo iz partije u partiju, iz dana u dan.

Oprosti Zlaja, ali ne igram ovu igru 2 dana i nemam komp celerona na 300mhz, pa da mogu reci, jebiga, ima bolji ping, bolji komp, lagira mi i sto ja znam. Isto tako, nisam bas ni toliko los igrac.

I tako sam gledao Zlaju iz dana u dan na oazi i tvrdio da je nemoguce tako igrati. Trcati na West Hill i srokati 5 odlicnih igraca 5 rundi za redom. Iz trka.

Eto, ovo napisah zato sto ne pusim pricu o 10 minuta igranja s cheatom, jer sam svjedok o malo vise minuta.

Sto se mene tice, ja vise slova necu reci ni napisati ni komentirati na ovu temu. Nemam nista protiv tebe, ne poznam te. Nadam se da te naucilo “pameti” i da ces igrati korektno, pa i na nasem serveru. Ali da cu obratiti paznju, hocu.

Eto, kao ostatak klana koji igra ovu igru iskljucivo radi zabave a ne zato da mi penisich bude veci (osim Bosiljka), zelim da se ova prica zavrsi na tome, a dalje kako bude. Pametnome jednom dosta.

Vidimo se na serveru.