HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainFin momak po imenom Zlaja…Reply To: Fin momak po imenom Zlaja…

maxi
Participant

Hehe da igram dobro ali vjeruj mi ako hoces nisam uopce imao tako nesto majke mi moje rodjene.Mogu da pricam znam da mi neces da vjerujes ali mozemo komotno opet na oasis i vidjet ces da je mapa jako jako lagana.Doneo ga je moj bratic lunatic isto je bio u Mr clanu,reko daj da ja to vidim i stvarno imas sta da vidis.Mozes da vidis kroz sve i svasta ali ja to nisam koristio 100% ja sam popio BAN na PB Guid tj. nisam imao nikakvih Screenshots_a to se mozes i uvjeriti.Znam da je tesko za vjerovati ali kunem se svime i svacime nisam uopce koristio nikakva sranja.Imas da ti prijavi automatski polozaj i kada si ranjen da zove medica jel ono je bilo pre bolesno.Imam relativno dobar komp jebeno dobar zvuk i to koristim maximalno koliko mogu.Da igrali smo skupa puno puta ali ja jednostavno tako igram,igram jos kada sam imao Comodore 64 i do sada svoje 28god. zivota.Znaju me svi deci iz Mr clana i cujemo se redovno na TS i trazili su da se vratim nazad jel znaju da dobro igram.Ovo je bila greska i znam to i nece se ponoviti ali opet kazem nisam uopce koristio AimBot niti nista slicno zato sto se to vidi sve,nemozes da sakrijes.