Gnjida
Participant

Jesmo, jesmo…. odigrali smo protiv Vatrenih siročića (mladi i neiskusni, od 12-15 god) i fakat ih naguzili… Slijedeći meč je na Bridgu protiv ZG-a… ne znam kakvi su oni, ali pretpostavljam ozbiljniji od vatrenih (i oni su ih dobili 12-0, na pipi)…

Kako mi poprilično suxamo na bridgeu (a i vi ako se ne varam) mogli bi u nedelju navečer ponoviti trening… samo 4vs4 jer 8vs8 i nema nekog smisla…

Što se tiče ostalih pitanje te razmjena informacija i izlučevina…. pucaj 😀

Bravo ljubavi….možemo mi i češće tući bridge zajedno…jerbo mi igramo protiv majkojebaca ENEovaca(prokleti Grza i njegovi :smt068 )….pa bi nam odlično došlo malo tarapane prije toga. Što se tiče hospitala…mi smo jučer krv pišali protiv FFCovaca.Odigrali smo nerješeno…a presudio je Sandstorm u našu korist !opr019ft Jebalo nas je o kaj je vip(ja i Gena) svaki put popio 203jku od ni sami neznamo kuda.Fakat me to izmorilo. Nego,znate kaj mi nije jasno?? Ak su se dečki koji organiziraju sve to tak namučili….kako to da nemaju svoje službene admine koji bi ipak bili prisutni na tim mečevima?Barem kao spektatori? Ne kažem da sumnjam U dečke iz FFCa…nego stvarno mi je bilo nekih čudnih situacija…i možda bih poželio da admin pripazi ili pogleda neke situacije,al jebi ga,,,njega nema :smt009 Usput…jeli “roofexploit” još uvijek moguć na hospitalu???