B051LjKo
Participant

MA sve je to bezveze dakky ponasas se ko klinac …………. a sta bi ti ja to ti je gore navedeno dakky mozak = 0 i ja se nesjecam da sam te zvala u 5 ujutro …. al svejedno …. prestala sam komunicirat jer mi se nije dalo komunicirat ..al necemo bit djeca i svadat se ovdje ak imas sta za rec … reci negdje di neces smetat ostalima… jer ja se nemam ceg stidjet ..ee …. a i ako sam zvala ..bar nisam poslje slala poruke da sam voje tajni obozavatelj … ali ovo nema veze s nicim e !! sry zbog povrijedenog ega

@ Frida : nasao poruke, i prema onom sto vidim, poslala si mi tocno 311 poruka u razdoblju od 19.01. do 18.02…

Ja sam tebi poslao 157 poruka, i na kraju si se ti bunila sto ti ne odgovaram na svaku.

Pretjera ga sestro… pretjera…

Muhahahahahahahhaha, :smt026 !opr019ft 😀 😀 :smt082 :smt082 😀 😀 aaaaaarghhhhhhhhhh, guliguli:smt082 :smt082 :smt082 :smt082 guliguli :smt082 :smt082 Muhahahahahahahhaha Ma DaKKy ti si moj totalni idol…. taman kad sam mislio ajme ne još jedan topic koji mi je neugodno čitati…. šukneš joj lijevi kroše sa statistikom…. :smt082 :smt082

hehe, e pa fridica… sram te bilo prvo daksonu šukneš 311 poruka a onda glumiš engleskinju 🙂 ne gre to tako hihiihii…. kako te zajebo hihihihii, jebi ga, kad ima spejsi mobitel…trallalalalala, moj bi fjerovatno eksplodirao da u njega natrpam 300 poruka…. Daj samo izgnjavi trokya da ti šukne novi pass jer mi je ovo Anonymouse totalno bezzzzzveze. čikS rule je avatarčić koji ti fakat nedostaje (ja sam ljubitelj avatara)…

Vidim ja bit će totalno veselje 27… hehe navrati češće fridonjo…. baš prokrviš čemer….