Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • Author

d3uha
    Participant

organiziram druženje u prirodi povodom svog vjenčanja. Pozvani su svi sa ovog popisa desno zajedno sa svojim boljim polovicama.

Druženje će se održati na za sada još ne definiranoj lokaciji koja će moći ponuditi slijedeće sadržaje:

roštilj

nogomet

badminton

špigule aka klikeri

paintball (ja ću nabaviti opremu i 2000-3000 kuglica a ostalo keširate sami)

karte

i sl. društvene aktivnosti

Ukoliko imate prijedlog placea molim da ga što prije iznesete, ja za sada imam jednu malenu lovačku kućicu u klani koja svojim dimenzijama ne može primiti ukupni broj ljudi u slučaju kiše. Naravno prijedlog mora biti ne pre skup zbog krize u svijetu 😉

Molim vas da se u ovom threadu izjasnite koliko vas stiže, bez nepotrebnog spamanja. Za sve komentare i prijedloge ili otvorite novi thread ili me kontaktirajte na mob.

Potrebne informacije su mi:

koliko vas stiže

(vi, bolja polovica, djeca)

što bi jeli

(čevapi, kotleti, kobasice, soja na roštilju)

što bi pili

(pivo, crno vino, bijelo vino, cola, sokovi, mineralna, voda)

Izjasnite se što prije kako bi znao nabaviti namirnice

LP

njonjo
    Participant

Nazalost zauzet…

LittleCannon
    Moderator

Dolazimo ja i Zhena, bez nejaci.

Ovi ostali detalji bi mogli posluziti kao izgovor za nekakvo pivo, zar ne?

Troky
    Keymaster

ja+ž => meso/crno vino/kola whatever 🙂

Dakky
    Participant

Dolazim solo ako uspijem iskemijati prijevoz, u krajnjem slucaju doc cu sa starim makar samo na par gemišta i koji ćevap…

d3uha
    Participant

stari nije pozvan 😛

za prijevoz ce ionako trebati iskemijati da se dođe sa što manje automobila jer nece biti dovolljno mjesta.. osim ako netko zeli u graju parkirati

d3uha
    Participant

Dragi naši,

Lokacija je potvrđena, fešta će biti u lovačkoj kući pored Ružića. Za one koji neznaju gdje su Ružići slijede kratke upute:

Iz smjera Zg (kada ste već u Ri ):

Vozite se Riječkom zaobilaznicom. Kada prođete Rijeku nestrpljivo očekujete OMV (Vrata Jadrana) i nastavljate voziti prema Italiji. Za cca 2km proći ćete kroz tunel. Nastavlja se..

Iz smjera Pu (kada izađete iz tunela):

Vozite se ravno, prođete glavno raskršče prema Opatiji (prvo sa semaforima), nastavljate kao da idete za Rijeku. Na vrhu uzbrdice (cca 500m poslije raskršča) držite se lijevo (kao da idete za Italiju). Za cca 1km proći ćete kroz tunel. Nastavlja se..

Zajedno (vičući Zaaaajeeeeeednooooooo) ste u banani jer neznate kuda dalje..

Ništa lakše od toga samo ravno..

Do prvog odvajanja za Jurdane (cca 1km poslije tunela). Skrenete desno i za cca 300m ste na slijedećem raskršču.

Skrenite lijevo na raskršču i vozite se cca 1km. Čestitamo u Permanima ste. Tu se nekada dobro jelo (dok nije propalo) i ako znate za Esteru znati ćete gdje treba skrenuti desno.

Oni koji ne znaju tko je Estera morati će pratiti lijevu stranu sve dok ne ugledaju Hyundai Afro prodajni salon. Ako ga gledate iz auta kroz prozor, s glavom pod 90 stupnjeva u odnosu na smjer kretanja automobila, fulali ste skretanje desno. Znači trebate se vratiti i skrenuti točno nasuprot Hyundai salona.

Točno u trenutku skretanja počnite brojati kilometre jer vas dijeli točno 3,5km od fešte (ovo je sada ozbiljno 3,5km provjerio sam s autom). Vozite cijelo vrijeme ravno bez skretanja (mislim morate vijugati zbog zavoja) ali nemojte skretati na sporedne cestice.

Nakon 3,4km počnite gledati na lijevu stranu i tražite odvojak (bijela cesta) na lijevo koji je ukrašen balonima. Pratite balone cca 50m po bijeloj cesti i držite se lijevo dok ne stignete.

I to je to spremni ste za feštanje.

Google kaže ovo:

LINK

ali kilometraže ne odgovaraju.

Edit: admin help, link je u banani

Dakky
    Participant

Link koji radi: http://tinyurl.com/y4dcfmc

BaXuZ
    Participant

a jesi ti provjerio s Maurom dal se može gadjat kuglicama negdje u blizini?

Da te ne bi gospoda iz LD Lisac ”slučajno” pogodili puščanim tanetom

LittleCannon
    Moderator

jesu li koordinate tocne?

KrLe
    Participant

45° 25′ 24”

14° 20′ 2”

🙂

Tako kaže Ovi Maps

RimtuTiTuki
    Participant

od ovih skladišta gore lijevo mala kućica sa zelenim krovom.

btw, jel treba uzeti neku drugu odjeću za paintball?

Ajkula
    Moderator

Jebote 24.04. !!!!

Sta nisi stavio 24.05 ? 😀 😀

Lijepo se provedite i nazderite !

d3uha
    Participant

a jesi ti provjerio s Maurom dal se može gadjat kuglicama negdje u blizini?

Da te ne bi gospoda iz LD Lisac ”slučajno” pogodili puščanim tanetom

Potvrdili lovci da im se ne sviđa ideja sa painballom..

traži se druga lokacija

RimtuTiTuki
    Participant

Potvrdili lovci da im se ne sviđa ideja sa painballom..

traži se druga lokacija

Trazis drugu lokaciju u blizini za paintball, ili trazis kompletno drugu lokaciju?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.