HomeForumsMali OglasiKupujem56k modem

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

Dakky
    Participant

HITNO kupujem:

USB

56k

modem

Jer na EEE nemam modem a u Srbiji mi je to jedini nacin pristupa netu, pa mi hitno treba modem!

Ali mora biti USB jer EEE nema nikakav drugi korisni port!

I da, ako netko ima, a voljan je posuditi a ne prodati, bio bi jos zahvalniji, za 4 dana ga vracam a danas bi u oba slucaja dosao po njega!!!!

Molim Vas stvarno ako ima netko da mi javi na mobitel – 098 329149, jerbo imam posla (!!!!) preko glave danas od davanja instrukcija kako podesiti margine u Wordu do instalacije Windowsa 7 u jednoj novopecenoj firmi na par racunala….

Hvala i pozdrav!!!

ArMaDa
    Participant

nek ti bosiljka posudi ionako ste si dobri za posudivanje :-)))

RimtuTiTuki
    Participant

KrLe
    Participant

USB 56 modem, to postoji?

Dakky
    Participant

http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=6511

bilo bi predobro da nije cijena cca 400 kn i da se tih 3 GB ukljucenih ne MORA potrositi u 2 mjeseca…

Ja sam gore 4 dana i tad mi treba, opet ce mi trebati tamo negdje oko 01.05., do tad ce mi kartica istec ako je kao kod nas rok trajanja npr 6 mjeseci….

No ono sto me vadi iz cijele situacije, a nije uopce losa ideja je – obican telenor kartica plus nokia plus pc suite pa peglanje po netu na laptopu preko mobitela…

LittleCannon
    Moderator

http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=6511

bilo bi predobro da nije cijena cca 400 kn i da se tih 3 GB ukljucenih ne MORA potrositi u 2 mjeseca…

Ja sam gore 4 dana i tad mi treba, opet ce mi trebati tamo negdje oko 01.05., do tad ce mi kartica istec ako je kao kod nas rok trajanja npr 6 mjeseci….

No ono sto me vadi iz cijele situacije, a nije uopce losa ideja je – obican telenor kartica plus nokia plus pc suite pa peglanje po netu na laptopu preko mobitela…

Ako ti treba za posao matematika je jednostavna.

Ostalo sto si nadrobio su samo bljezgarije.

d3uha
    Participant

mislim da ti imam ja doma usb modem.. zovi me prije nogometa da me podsjetis da pogledam

Dakky
    Participant

Ako ti treba za posao matematika je jednostavna.

Ostalo sto si nadrobio su samo bljezgarije.

Isao sam kod bake i Telenor prepaid paket od 690 din sa ukljucenih 250MB prometa je ucinio svoje. Nazalost, ostalo mi 140 MB, koji ce propast 27.12., tako da ako netko tko ide preko i trebaju mu megabajti, nek se javi….

Nema veze s poslom, btw, cisto opustanje uz špricer…

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.