HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainAA Turnir, Rijeka 2005 ………

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 65 total)
  • Author

stealth_SJP
    Participant

Pozdrav ………..

eto ….. Kako su neki već vidjeli ili čuli, a sad su i glavni detalji sredjeni VX GAS klan organizira turnir iz America’s Army_a u Rijeci pod nazivom

“One way – Team play”

02.09. – 04.09. 2005.

Generalni sponzor je – VENTEX – trgovina informatičke opreme iz Rijeke koji će se uz mnoge druge sponzore pobrinuti za nagrade zbog kojih će se isplatiti doći i provesti 3 dana u dobrom društvu, no i za mnoge druge stvari koje Vam spremamo za dobru zabavu …. :smokin

Medijski pokrovitelj bez kojeg ovo ne bi bilo moguće izvesti je HRT – Radio Rijeka, kojima i ovim putem najljepše zahvaljujemo……

Zbog ovog dogadjaja smo “podigli” posebne stranice za SVE informacije, Vaša pitanja i sugestije ….. itd. itd.

http://www.vx-aa.com/turnir

O Vašem smještaju, programu, kotizaciji, sistemu natjecanja, pravilima, restrikcijama, konkretno kojim nagradama, ali i svemu ostalom, možemo raspraviti na gore navedenoj adresi …..

Za sad toliko, nadamo se Vašem dolasku ………….

VX GAS weapon of mass destruction

[VX]stealth_SJP

<span class=’smallblacktext’>[ Edited ]</span>

Dakky
    Participant

Sounds cool!

LittleCannon
    Moderator

Apsolutno dobra ideja i ja sam vec u startu za

BaXuZ
    Participant

na mene ne racunajte iz dobro poznatih razloga

B051LjKo
    Participant

Ma zasto, kad si ih vec ispljuvao bidi MaČaK i pojavi se dolje, ako bude frke… ima nas i svi smo debeli…

BaXuZ
    Participant

ma ne trebam ja vas za takve stvari, rijesim ja to sam, nego je pitanje principa.

moby
    Guest

Ja ide iz principa i bez njega i oko njega!

Jednostavno zelim jednu dobru pacachinu i svbaka cast na organizaciji, mislim da tako nesto puno nas ocekuje duuugo vremena u ovim krajevima!

Dakky
    Participant

Upravo to moby, nadam se da ce nas dosta iz klana ic i da cemo bit ekipa… baxuz zajebi princip i pojavi se, uostalom to se igra tek za 3 mj…..

BaXuZ
    Participant

baxuz nikad ne jebe principe

Dakky
    Participant

Onda dodi i nemoj tsra 🙂

stealth_SJP
    Participant

lol da frke …. dovoljno mu je dati zlatorog u ruke i sve 5… ma krele …. zna da je sjebo stvar i da nas većinu boli kujac za njega i njegovo pljuvanje koje nema veze sa vezom, pa sad brije na mamine mame i principe …. ružni, dobrodošao si iovako ionako, a sad o tvojim principima ne želim u detalje jer ionako si ugostitelj pa principe kad treba znaš dobro staviti u zapećak, prema tome vadi se na druge stvari ….. jebe mi se i za čitere, i principaše, i nečije razloge i ” lol razloge” …. dodji zabavi se, ako ne , opet dobro mi smo zvali …..

<span class=’smallblacktext’>[ Edited sri lip 22 2005, 07:31 ]</span>

LittleCannon
    Moderator

Ma vazno je da se druzimo 😉

Ideja je odlicna i ja sam kao sto sam vec rekao za. Uostalom uvijek volim vidjeti nova lica. Uostalom nagrade su tu da potaknu takmicarski duh, a najbolji primjer mozes vidjeti iu nasoj glaeriji, kada smo se mlatili do 1 ujutro zbog USB stickova koji su u momentu dodjele izgledali kao milijun dolara.

Pozdrav i jos jednom svaka cast na ideji koja nije vise u okvirima obicnog LAN napucavanja.

BaXuZ
    Participant

ma zbog stealth-a i deathwave-a bi otisao i na mjesec, al kad pogledam s kim ste u klanu, prodje me volja

d3uha
    Participant

ej, ja sam se neki dan na stranici od vx-a za turnir prijavio a bilo bi dobro da se mi ove dane dogovorimo tko bi tocno isao tako da znamo ljudima javiti da rezerviraju mjesta. BaX bilo bi dobro da odmjesecaris malo na to napucavanje zbog te dvojce koji su ti ok i zbog nas jer nije ovo pizdjenje preko foruma, ovo je napucavanje i iskali se na njima (weljo volio bi da i ti doletis i da im jebes mater pa nek se gledaju poslije i nek seru onda ako zele do mile volje). Koliko sam vidio na njihovim stranicama dolazi ekipa iz dosta klanova i iz svih djelova hrv (i par iz slo, volio bi i da se nasa podruznica pojavi ako moze).

Ljudi volio bi da se skupimo svi i da pokazemo sloznost jer jebemu mater mi smo Ri051 i ako se nemozemo pojaviti na napucavanju koje se odrzava u rijeci a ekipa dolazi iz svih djelova hrv onda mozemo slobodno promjeniti tag

BaXuZ
    Participant

klap klap, sve 5

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 65 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.