Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

div3r
    Participant

Razlog: ne da mi se da mi ljudi postavljaju pitanja hoću li u njihov klan.

Nick u igti: div3rzg

Nešto o meni: mislim da me već svi znate s TS-a. Studenta dizajna u Zagrebu na GRF-u. U slobodno vrijeme radim web stranice, igram nogomet i igram WOT 🙂

Ajkula
    Moderator

Div3r , mozes li nam dat nekoliko dana fore?

Moramo jos pojasnit neke stvari u vezi s zavrsnom fazom regrutacije.Ne tvoje nego opcenito, u biti i tvoje i od buducih kandidata.

Javimo se uskoro !

Ajkula
    Moderator

Div3r ,

Sorry sta si morao cekat. Inace se ne ceka toliko,al hebiga.

Ovako,

Klansko vijece je odlucilo da NISI PRIMLJEN .

Nemoj se ljutit. Uvijek si dobrodosao kod nas na Teamspeak, igrat platoone i kompanije.

Razlog zasto….jednostavno se jos nismo navikli na tebe. Neki ljudi koji su primljeni u klan,znali su igrat i po 6 mjeseci s nama. Mi smo takvi i jebiga. Kao sta sam napisao u onom sticky postu,nama trebaju ljudi koji ce postat frendovi ,i u virtualnom i u privatnom zivotu. Ova tvoja aplikacija je dosla malo prerano za nas.

Ako zelis i dalje igrat s nama,nije bed.

Ako ces pokusat uletit u neki drugi klan,mi ti zelimo srecu i kao sta sam rekao,uvijek si dobrodosao.

Sorry jos jednom !

div3r
    Participant

Razlog mog posta je to kaj mi se ne da raspravljat s ljudima o klanovima, a fkt ste mi ekipa koja ste svakodnevno online, Killer, Armada, Štajner, Adels, Uljki, Killer, Zvonzi su super za igrati s Vama. I ako bi htio u neki klan htio bi kod Vas. Nema veze kaj me sad niste primili, al valjda hoćete nekada… Nadam se da samo neću dugo čekati.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.