HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainAleksandar Abramov – nasmrt pretučen usred Rijeke

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

KrLe
    Participant

Tko su te spodobe sposobne nasmrt pretući čovjeka sigurno oko pizdarije. Koliko ih ima oko nas?

Oduvijek sam ponosan na Rijeku jer smatram da mogu u bilo koje doba, u bilo kakvom stanju tumarati bilo kojom ulicom i da mi se ništa značajno neće desiti. Koliko puta sam iz grada išao pješke doma, ma kurac iz grada sa Trsata, Vežice iz Opatije, često i sam. Da li su ti dani za nama?

Svi smo mi doživjeli tučnjave, ali nikad ni u jednom trenutku nisam pomislio ovdje bi netko mogao umrijeti.

Ovo je za javni linč, vješanje, katran-perje kupku, na kolac i to oprezno, da se ne ozljede vitalni organi…

http://www.jutarnji.hr/policiji-poznat-nadimak-ubojice-koji-je-ostavio-krvav-trag/387679/

Groo
    Participant

Grozota

Jedino što smognem reći

R.I.P.

LittleCannon
    Moderator

Apsolutno je strasno sto se dodgodilo, no takve stvari su se dogadjale i prije i dogadjati ce se opet. Jedino je bitno da zivotinja pronadje i dostojno kazni, bez olakotnih okolnosti.

MiniGun
    Participant

Noc i koncert koji su trebali oznaciti kraj jedne ere rocka u eteru, zasjenio je ovakav tragican događaj. Prestrasno…sok i nevjerica. Pravo pitanje Krleta, dali su ti dani za nama? Na zalost, siguran sam da je zivotinja (ili vise njih) otprije poznata policiji, i mislim da je zivotinja olakotnu okolnost ocito vec dobio (benevolentnoscu onih ciji je to posao), pa se pitam, dali se to moglo sprijeciti? Na zalost dogadjalo se i prije. Slicna prica prije nekoliko godina (samo noz u djiru)…covjeka vise nema, a ubojica je (zbog “dobrog ponasanja”… :smt104 ) na slobodi… a tu je i ne tako davna prica, kad se ‘frajer’ brani pricom ‘Ni na kraj pameti mi nije bilo da bi se mogao utopiti’ i ‘jbga bio sam pijan, zao mi je’ wtf. Dostojna kazna u ovim i slicnim slucajevima je jedino: oko za oko…

R.I.P.

LittleCannon
    Moderator

Kada krenes o tome razmisljati, onda se serijatski zakon sve vise cini kao potpuno nelosa stvar

Gnjida
    Participant

Fora je u tome što nekad možeš čovjeka tući 2 sata sa letvom,potrgat mu ruke i noge,a on preživi i oporavi se bez posljedica.A dešava se da netko nekome pukne šamar i ovaj padne i pogine. Šit hepens!

Zato je najbolje izbjegavati bilo kakve fizičke obračuna,ako je to ikako moguće. ovo su najvjerojatnije dvojca žicara napala dečka i nehotice ga ubili.Možda je presudan bio pad na pod ili nešto takvo. Samo na kraju sve to treba objasniti njegovim roditeljima !opr019g7

d3uha
    Participant

izgleda da ipak nije bilo nehotice.. 3vs1.. nadam se da ce im se takva redaljka dogoditi u zatvoru na analnom otvoru

vise na

http://www.jutarnji.hr/studenta-s-cresa-ubili-su-iz-ciste-obijesti-/389604/

LittleCannon
    Moderator

Nece se glavnom supku dogoditi nista s obzirom da je utekao u Srbiju.

Zahvaljujuci nasoj vanjskoj politici i protektoratu politickih bjegunaca jos uvijek nemamo potpisane sporazume da se ovakve kretene vrati nazad u istom danu.

Groo
    Participant

A drugi je problem sudstvo.

Umjesto da se po hitnom postupko pravomoćno osudi ubojicu na 20 godina (pa nek se se kasnije skupljaju dokazi da on eventualno nije kriv) ovi naši rade sve obrnuto.

Najprije policija prikpui dokaze, psolije istražni sudac tto isto, zadnji to radi sud…….i eto ode 10 godina u vjetar,ubojica dobije 4 g, odsluži 3 i eto ga vani.

Eh da zaboravih…….roditelji su naime izrazito gnjevni na sustav svo to pravosudno vrijeme…….sa velikim razlogom

Odjebaus
    Participant

Trebalo bi osnovati odred lovaca koji bi umjesto divljih veprova po svijetu lovili divlje kriminalce i sredili ih sa recimo par dobro plasiranih 5.56 mm

RimtuTiTuki
    Participant

Treba reaktivirati goli otok…. očito ima i previše materijala za isti

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.