Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author

H.T.Get
    Participant

Muaaahahahahaaaaaa…. :smt041

Armed Assault ilitiga Operation Flashpoint 2 instaliran na mom kompjuktoru…konacno!!!!!

Moram priznati da sam ocekivao da ce poraditi na grafici (mada sam prizeljkivao da samo malo poboljsaju likove vojnika i nista drugo da ne diraju), ali da su pretjerali…jesu!!

Za sad, verzija 1.0 malko je zahtjevna na ultra high detaljima, al kad se spusti na normal, cisto OK. Stvar je u tome sto trave ima pun k… i svaka vlat se giba po svome, sve je pun grmlja koje nije samo slika nego se sastoji od listica i svaki list se giba (perverzno).

Od uzbudjenja ne znam sto bih napisao jos, stavit cu skrinsotic Humvija i vojnika koji su animirani odlicno..Ako ste zainteresirani, stavim jos koji.

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

Groo
    Participant

Ja bih to imao instalirano na svom kompu takodjer

B051LjKo
    Participant

Same here… jel to oriđiđi ili je zLa “sigurnosna” kopija…. Ako je “sigurnosna”, može li se špilati multiplayer ili njet (brijem da njet)…

I da, hoćemo još detalja, ali i recenziju za naslovnu stranicu…

H.T.Get
    Participant

Sigurnosna kopija, cheska verzija s pathcem na engleski. Za sada izasla samo cheska i njemacka verzija. Ima neki dodatak za sigurnosnu kopiju s kojim se navodno moze internet multiplejer igrati ali ne pomisljam dok ne dodje oridjidji. Lan radi najvjerovatnije bez problema.

Za recenziju trebam jos malko ispregledati kako to sve funkcionira 😀

Mogu samo ukratko reci da je hrrrrrpa detalja (sto mi se svidja i ne), nekako imam dojam da su pretjerali…lete leptirici (sa svojim sjenama), lisce koje nosi vjetar (sa svojim sjenama) i jos hrpa djidja…po meni nepotrebno a garant skidaju po koji FPS… Sve to izgleda fenomenalno, ali stvarno sam filinga da nema potrebe za time. Grmlje, trava drvece, sve se to giba i vrlo je zeleno, kao i uniforme opfora koji nije bas naivan i ima vrlo mirnu ruku…pa kad se cucne u isti taj grm ko kameleon…znate kako dalje :-D. Ako ne pazis..nema dalje :smt023

B051LjKo
    Participant

Lijenčino, diži dupe i do pošte…

Nebojša Stanivuk

J.P.Kamova 49

51 000 Rijeka

njonjo
    Participant

gledam ja to i tako se sjetim onog cuvenog sig-a “prelazim na battlefield 2” ovo izgleda jebeno…..

Radim do 12, si doma da dodjem sa DVD-om?

(javi mi na mob)

Ganci
    Participant

sta prelazimo na AA?

koji paradox :smt040

koja navlakusa stricek Get sad jos samo reci da ces bit exkluzivni distributer za oregigi igru 😀

H.T.Get
    Participant

Bosi, poslao sam kurira, Njonjo odnio sad na postu 🙂

Ja oridjiji Operation Flashpoint GOTY imam, kad izadje ovo u engleskoj verziji kupujem i nadam se da ce pokositi travu i kakvim insekticidima potamanit ove leptirice i sranja jerbo FPS je u qrcu kad stavis na high..

Ni na normal nije bas glatko…

B051LjKo
    Participant

fala… :smt041

njonjo
    Participant

Help i need a doctor!!

Instalacija sve 5, run,….. BSOD, restart kao sve to ok, run,… BSOD… nikako,

problem u drverima??

H.T.Get
    Participant

lako moguce. stavi zadnje za grafiku.

njonjo
    Participant

mam , al tweaksrus, .. u Faq nesto pise na jeziku meni neprepoznatljiom oko WHQL drivera??

njonjo
    Participant

rijeseno, softmodani Audigy driver kaka

H.T.Get
    Participant

Na drugu particiju stavio fresh install XP, instalirao ArmA, defragmentirao hard. Sve mi je na ultra high, iskljuceni AA i AF, na 1280×1024 imam gradu 40-50 FPS, na otvorenom i 60 konstantno.. HUUUAAAAAH!!!!!!!!

Moram rec da jebeno izgleda i gust mi za igrati za razliku od jucer gdje imao 15-30 FPS-a i umjetnost nekog pogoditi 🙂

B051LjKo
    Participant

Na drugu particiju stavio fresh install XP, instalirao ArmA, defragmentirao hard. Sve mi je na ultra high, iskljuceni AA i AF, na 1280×1024 imam gradu 40-50 FPS, na otvorenom i 60 konstantno.. HUUUAAAAAH!!!!!!!!

Moram rec da jebeno izgleda i gust mi za igrati za razliku od jucer gdje imao 15-30 FPS-a i umjetnost nekog pogoditi 🙂

Oh ne, the BeTlfild syndrom again… :smt016

Šalu nastranu, pričekaj online play (i na snakeplanu padaju kao muhe)..pa kad krene deja vu (LAGić i pingić) osjećat ćeš se kao kod kuće… hehe, pa još koji mesec i s prvim dečkima koji stvarno dobro pucaju će sve otić u falusić 😉

PS. I ne pretjeruj, ti koji imaš jaču kantu od moje ne bi smio imati 15-30 FPS-a nigdje, govorim o 1280×1024 Sve na highest 2xAA, 4xAF (Steamroller potvrđuje pravilo)… meni (sa 6800 vulgaris koja je osjetno slabija od 7600GT) bilo gdje drugdje rijetko pada ispod 60….

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.