HomeForums[Ri051] Official ForumTech SupportBOOOOOOOYSKI!!!!!!!!!!!!!

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Najbolji ugrađivač plina u cijeloj bivšoj Jugoslaviji…………… Car, nemereš ugradit flin niđe drugdje no u Podpićanu! Ostali su fušeri, sve će sjebat…. BOOOOOOOOOOOOOOOOOOYSKI…..

Windows Seveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen, najbolji Windowsi ikad…. nikad se ne ruše…. strava…. Majkrosoft nikada nije izbacio podpuniji operativni sustav….. Se777777777777777777777777777ev…… Kik es…

Mrzim automehaničare… a više od njih mrzim Microsoft…. od kojeg više mrzim kompjutere općenito…. bljuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuvvvvvv…

Elem, kad se sve činilo super… omaleni problem, kad upalim skajp, wKickass Windows Seven se prebace u žNjGA mod i prikazuju čak 16 boja… To dakle izgleda ovako…

Uglavnom, slažem se da kompatibilnost novog uber OS-a s malo korištenim programom kao što je skajp nije nimalo bitan fićr, ali brate mili… počinjem sumnjati da je ovo namjerna zavjera iz Redmonda samo zato što ja volim koristiti taj instant sve programčić…

Da ne bude zabune, prvo sam imao verziju 3.8 koja se ničim izazvana konstantno rušila…. zatim naletih na netu da je to učestrali problem i poslušah savjet te se daungrejdah na 3.6, gdje se pojavio 16 boja fićr… da bi isti zadržao svoje kvalitete i s novom “bljuje mi se koliko je interfejs ružan” verzijom 4.1 Da ne spominjem da čim ugasim skajp, sve radi normalno…

AAAAAAAAAAAAARGHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ako ikada dođem na vlast svijeta kao Vrhovni mecena i Veliki baja vezir , prva stvar koju ću zabraniti jest AJTI, ritualno ću spaliti ama baš sve što ima veze s binarnim sustavom….

BLJUUUUUUUUUUUUUUUV !valjak

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

LittleCannon
    Moderator

Sto se zalis?

Instaliraj zadnju verziju skajpa, malo poprckaj i podesi ga da nalikuje na starog. Uostalom windowsi su ti rekli pri prvom pokretanju skajpa da ta verzija ima problema i da ne radi dobro.

I na kraju, sto se zalis, pa nije ti to Linux

B051LjKo
    Participant

Instalirah zadnju verziju skajpa… i čim ga pokrenem imam 16 boja

LittleCannon
    Moderator

elem

sto se zalis, pa nije ti to Linux

RimtuTiTuki
    Participant

a meni si kakio kako ne znam instalirati CDC u windowsima 7… meni barem skajp radi…

Probaj prebaciti tastaturu sa HR na EN, pa onda instalirati skajp.

Sta ce tek bit kada pokusas cdc instalirati…

B051LjKo
    Participant

CDC radi bez greške… iz prve, armija copy paste i radi… jednako kao i CoH…

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.