HomeForumsWorld Of TanksWoT TacticsBuduæi izgled gara¾e..

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author

Uljanov
    Participant

Evo malo da raspravimo, savjetujemo itd..

Pošto smo orjentirani na T8 bitke a još nemamo u kratko/srednjeročom planu igrati CW ovo je što ja planiram imati u garaži po trenutnim stablima..

Klanske “potrebe”:

Tier 1: T1 Cuningham – tier 1 tenk uvjek dobro dođe za popunjavati broj pri limitiranim turnirima..

Tier 2: T2 light – najmanji dobar scout..ne zauzima puno bodova a izvrsna brzina i teško pogodivo govno..

Tier 7: T29, Obj 212 – iako je tu Tigar P koji je jebeno tvrd T29 je po meni bolji jer svoje “mane” (tanak oklop) lakše sakrije od Tigra P..obj 212 je po meni možda najbolja arty na cjeloj igri..

Tier 8: IS3, Tigar II i T32 – glavnina postavke T8 tenkova jer nam je to osnova za turnire i natjecanja..Ausf A smatram najlošijim od 4 T8 tenka trenutno u stablu..

Zabava, CW, druga natjecanja:

Maus – Maus, kratko i jasno..:D

T54 . Wulfpack, diskutabilno je koji T9 mediumi najbolji za packanje ali ovaj je definitivno najbolji za mozak na pašu i gas..:D

Obj 261 – Bolji od T92 govneta a nedamise ić na GW E..

Od scouta i TDova sam odustao, ne pašu mi, ne idu mi i nisu mi dovoljno zanimljivi da bi se usmjerio tamo..

Ovo je isklučivo moje mišljenje i moje iskustvo pa ajmo savjeti..

Ajkula
    Moderator

U Tier 8 teske tenkove si zaboravio stavit LOWEta. Po meni najbolji tier 8 tenk.

MiniGun
    Participant

Slozit cu se s napisanim i ogranicit komentare na trenutne klanske “potrebe”.

Prije svega povukao bih opet onu dobru staru o treninzima (1. tjedno barem) gdje mozemo isprobati taktike, a ne kao i obicno (iako nelose ispada) 5′ prije bitke.

Sto se setupa tice, tu bi se u nekoj defenzivnoj taktici na otvorenoj mapi definitivno naslo mjesta za ISUa (under construction kod mene, mislim da su bar 3 u klanu raspoloziva trenutno).

Ima mjesta i za t50, t50-2, a mogli bi poceti koristiti i artiljeriju (hummel…), barem za ovaj dio trenutnih klanskih potreba.

Postoji i vjecita dilema s kojim tierom 8 igrati, svaki ima prednost na nekoj mapi. Izrazito mi je drago sto smo ubacili i “glavonje” uz brzance ovaj put u igru…

Opet se vracam na TRENINGE…gdje bi sve varijante trebali i isprobati i vidjeti kako funkcioniraju…

RimtuTiTuki
    Participant

Klanske “potrebe”

Tier 1: T1 Cuningham

Tier 2: T2 light

Tier 4: t-50, Grille

Tier 5: T-50-2, Humell

Tier 6: S51

Tier 7: Obj 212

Tier 8: IS3, T32, ISU-152, Pershing

Zabava, CW, druga natjecanja:

T-30

T54, IS-4, T-34, Object 704

T92-odvratan na prvu, ali pokazuje potencijal(nisam još bio u minusu).

Uskoro u garaži Tigar II, IS7 i Patton.

Uljanov
    Participant

T92 je odličan na ekstremno ravnim mapama..zadnja 3 dana sam odigrao 20ak partija i žestoko se razočarao..minusi (meni nebitni) ne vjerovatna ne preciznost, odvratan ali odvratan reload..sav DPS pada u vodu kod ovolike ne preciznosti..i kupujem Obj 261..kralj je mrtav, živio kralj..

Uljanov
    Participant

I naravno namjeravam kupiti opet sve artiljerije od T4 do T8, barem koje smatram boljima(M7 Priest, Grille, M41, S51 i Obj 261)..Obj 212 je već u garaži..

Srdo
    Participant

Klanske “potrebe”

Tier 5: Hummel

Tier 7: Jagdpanther

Tier 8: KT

zvonzi
    Participant

Što se tiče potreba klana, trenutno imam (ili mogu kupiti): IS3, Pershing, T1, T2, a uskoro stižu Tiger II, Panther II i T32. 🙂 Naravno tu je još i Patton kao top tier.

Warsteiner
    Participant

trenutne potrebe

IS3, T1

na putu prema KT, a kad se skupi lova može opet T32 ISU152

who dares wins

Venchoba
    Participant

T1: T1

T5: Hummel

T7: Obj 212

T8: IS3, KT, GW Typ E, Obj 261 (Ovom fali modula za sada)

Uljanov
    Participant

zvonzi
    Participant

Update moje garaže:

Tier 8 – T32, Tiger II (trenutno stoje u garaži, T32 full upgradean, Tigeru fali motor); Pershing (mogu ga kupiti, 100% posada čeka u barakama, elitan); IS3 (također ga mogu kupiti, ali nemam posade).

Od svijeća tu su T1 i T2 light.

Uljanov
    Participant

Čisto BUMP jer bi se, po meni, i po ovome trebao gledati “ostanak/izbacivanje” iz klana..u čemu se slažem s Ajkom..

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.