Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 214 total)
  • Author

BaXuZ
    Participant

nitko se još nije izjasnio o gostima, najprije moramo vidjet koliko nas ima, jer je ograničen broj stolova i stolica, a bogami i mjesta. Ako budemo i primali neke goste, neka to bude u malom broju, jerbo je to ipak moja garaža, znači ima alata i svakakvih pizdarija.

privremeni roster (za privremeni datum):

Troky,

Dakky,

Cannon,

Bosiljko,

Njonjo (morat će kod nekog prespavat)

Grujo

BaXuZ

LittleCannon
    Moderator

mislim da nas ima dovoljno i bez gostiju, a 50 kuna za upad je premalo. 100 je minimalac a i mislim da ce i to biti malo ukoliko zelimo nekakve nagradice organizirati

Dakky
    Participant

ne znam, nama (meni) neradnicima se 100 kn cini malo previse … i onda se opet postavlja pitanje ekipa, mislim, tko ce igrati s kim, koje ce ekipe biti, itd.

u biti meni svejedno, skupit cu i stoju, ali nemojte da bude vise od toga…

d3uha
    Participant

jes.. datum je persu a moze i bilo koji do nove godine a njo moze i kod mene spavat ako oce

crono
    Participant

Računajte i na mene, jedva cekam :smt071 :smt072 :smt030

Dakky
    Participant

Ponukan problemima oko struje u Spiritu, gdje je bio prvi LAN u Rijeci, imam jedno tehnicko pitanje, LC ili Troky ce vjerojatno znati odgovor.

Kakva ti je konekcija na struju u garazi? Zica od kuce do garaze ili kroz zemlju? Koliki je presjek vodica i imas li sve tri zice provucene (ukljucujuci uzemljenje)

Zasto to pitam, jer 10-15 kompova bez monitora trosi cca 1500-2000W, dodaj u racunicu i monitore, to ti je minimalno jos 500W, dodaj puhalicu ili pecicu od 1800-2500W, dobijas iznos od skoro 5kW a za to ti treba prilican presjek vodica ako ne zelis izazvati pozar…. (nagadjam; barem Ø2,5mm)

njonjo
    Participant

spavanje moze bilo gdje, ako ga i bude…

Troky
    Keymaster

LOL

LittleCannon
    Moderator

Ponukan problemima oko struje u Spiritu, gdje je bio prvi LAN u Rijeci, imam jedno tehnicko pitanje, LC ili Troky ce vjerojatno znati odgovor.

Kakva ti je konekcija na struju u garazi? Zica od kuce do garaze ili kroz zemlju? Koliki je presjek vodica i imas li sve tri zice provucene (ukljucujuci uzemljenje)

Zasto to pitam, jer 10-15 kompova bez monitora trosi cca 1500-2000W, dodaj u racunicu i monitore, to ti je minimalno jos 500W, dodaj puhalicu ili pecicu od 1800-2500W, dobijas iznos od skoro 5kW a za to ti treba prilican presjek vodica ako ne zelis izazvati pozar…. (nagadjam; barem Ø2,5mm)

Dakky…..

NE SERI

Dakky
    Participant

Sta ne seri, frendu se zapalila uticnica nakon sto je spojio TV, el. pec od 3000W i fen na istu…

Budi objektivan pa reci koliko trosi jedan prosjecan komp, jedan prosjecan LCD i CRT monitor i jedna prosjecna puhalica za grijanje prostorije…

Recimo konkretno govorim, jer pretpostavljam da je struja u garazi izfusharena, kao sto mi u centru imamo garazu, u koju ide 2x 0,75mm vodic i na kojoj je jedna zarulja od 60W. Probaj spojiti na tu zicu pecicu od 3000W pa mi javi sta se desava…

Dakky
    Participant

Ne znam cemu prepucavanje, dobronamjerno sam iznio misljenje koje je ocito krivo, nemojte me krivo shvatiti, ne zelim Baxuzu stetu kao ni svima nama i zbog toga sam napisao to…

LittleCannon
    Moderator

Ma ja ne mogu vjerovati da ti toliko malo razmisljas Dakky. A kad pokusas razmisljati, onda razmisljas o krivim stvarima.

BaXuZ
    Participant

Dakky, ja ne zivim u gradu, u garazi imam trofaznu struju.

KrLe
    Participant

Taman sam htio stati na stranu Dakkya, a vi mi ga ovako na brzinu prekrili …… Count me in.

OOps, ima ko kantu viška, ako se i moj brat odluči pridružit, a vjerujem da hoće!?

Anybody?

crono
    Participant

Ima ti dakky laptop 🙂

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 214 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.