Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author

LittleCannon
    Moderator

Upisite u Google “Find Chuck Norris”(bez navodnika) i kliknite na I’m Feeling Lucky

KrLe
    Participant

Xexexe, strašno

B051LjKo
    Participant

looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL

Dakky
    Participant

Moram vam pokvarit zabavu i rec da stranica na koju vas odvede nema veze s Googleom vec je cista kopija istog, s tekstom koji je. Uostalom imate dolje na dnu objasnjenje

“The goal of this site is to have the top Google ranking with the keywords “Chuck Norris” so that when these are searched for using the “I’m feeling lucky” function this page will appear.”

LittleCannon
    Moderator

Moram vam pokvarit zabavu i rec da stranica na koju vas odvede nema veze s Googleom vec je cista kopija istog, s tekstom koji je. Uostalom imate dolje na dnu objasnjenje

“The goal of this site is to have the top Google ranking with the keywords “Chuck Norris” so that when these are searched for using the “I’m feeling lucky” function this page will appear.”

Hmmm, pa nisi bas nesto pronicljiv. Kao prvo “I’m Feeling Lucky” nikada te ne vodi na googleovu pretragu, a kao drugo, mislim da su rijetki koji nisu primjetili adresu stranice http://www.nochucknorris.com/

Dakky
    Participant

Naravno da Lucky ne vodi na googleovu pretragu vec na najrelevantniju stranicu direktno, ali htio sam reci da bi bilo fora da je sam Google napravio takvu spacku 🙂

RimtuTiTuki
    Participant

Jeben’ti… :smt017 ovo je vec kvantna fizika ako o’vo gore znaci o’vo dolje

… ali htio sam reci da bi bilo fora da je sam Google napravio takvu spacku 🙂

Ali ako je, moram ti priznat da se jako cudno izrazavas?? Meni vise zvuci, daj ne budite glupi, nije ovo google… :smt021

Koristi jednostavne recenjice !opr019jd

Dakky
    Participant

Blah, zajebo sam se i sad se vadim. Happy ?

RimtuTiTuki
    Participant

Blah, zajebo sam se i sad se vadim.

Pa zato te i zajebavam 😛

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.