Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 42 total)
  • Author

cK^[FR!xXx]^
    Participant

-pozz momci…ewo mene nakon dugog vremena na vas forum, prvo da vas pozdravim…htio bi da odigramo neki friendly match / scrim / war kako se to vec zove…sakupili bi se pa bacili neku vjezbicu…igrali bi 6 v 6,(6.12.2008.),20 h…ako vas ima toliko ako ne onda 4 v 4…igrali bi urban ili mozda neku neku novu mapu da probamo…odgovorite tu i izjasnite se…hvala unaprijed…evo vam moj msn -> miha667@hotmail.com …ja cu bit active tu na vasem forumu da vidim odaziv…tNx…cya… 😉

Troky
    Keymaster

teško da će nas se skupiti 6, a s obzirom da je 6.12. subota, sumnjam da će nas se skupiti i 2…

ali to je samo moje mišljenje

Ajkula
    Moderator

Ja sam uvijek za malo izmjenjivanje vatre . Mislim da bi bolji termin bio Nedjelja navecer ,nego subota. Nekako mi se cini da nas se najvise skupi u nedjelju.

Uglavnom, ja sam za !!!

njonjo
    Participant

nedjelja, da..

cK^[FR!xXx]^
    Participant

-rgr…nedjelja, 20 h, zadnja ponuda, ahahha, nema frke, vise nepijem pa mi pase i subota, rofl, izjasnite se jos samo kolko na kolko i koju mapu birate…fala…btw. mi jos nismo dogovorili koju mapu al najvjerojatnije nece bit urban, nebrinite, ovo je friendly… 😀 😀 😀 …cujemo se, pozz… 😉

Ganci
    Participant

ah love kad se baci frendica 😀

cak za sandej bi i ja bio za…

cK^[FR!xXx]^
    Participant

-dajte pls…odgovorite, da se znam dogovorit s mojima…nedjelja, 20 h, kolko vs kolko i koju mapu birate…tNx…sry sta vas pozurujem al tek tolko da se zna…malo prije bar…fala… 😉

Ajkula
    Moderator

Ganci i ja protiv vas 8 ….ok ?

😀

Pricekaj do sutra pa cemo vidit .

Dakky
    Participant

Nedjelja zvuci OK, mislim da cu bit around…..

A mapa, mogli bi Extrakciju 😀 ako ne onda WT (sto se mene tice 🙂

cK^[FR!xXx]^
    Participant

-meni svejedno…samo recite, kolko vs kolko i koju mapu birate…ponavljam necemo urban prejaki smo, btw. ewo moj msn -> miha667@hotmail.com ( bit cu active tu na vasem forumu, pa samo tu postajte) … 😛 😉

cK^[FR!xXx]^
    Participant

-ovako, cuo sam se s vecom..buduci da imam vazan match uskoro sa strancima na extrakciji…mogli bi odigrat samo tu mapu jedno 20-tak rundi, da nam malo pokazete kako sta i to, friendly kako da nariktamo server, na koliko minuta se igra extrakcija itd. itd….bit ce vjezba, bez provokacija i drugih slicnih ispada…nemislimo sad ono neku pro sprehu, da vi nas zgazite pa mi vas urban opet smo na istom jbg…ahhaha…zekam se…mislim znate o cem mislim…tako da… 😉

cK^[FR!xXx]^
    Participant

-ewo mene…igramo sutra navecer ( 7.12.2008. u 20 h ) …igra se samo extrakcija ( sf extraction ) …20-tak rundi…tek tolko da nas malo “izownate”, uvjezbate…paše vam ? -pls. odg!

ArMaDa
    Participant

pase

njonjo
    Participant

mene ipak nema 🙁

Ajkula
    Moderator

Ja dolazim !

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 42 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.