HomeForumsWorld Of TanksWoT TacticsDa li novačimo?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • Author

KrLe
    Participant

molim odgovorne da priheftaju zvunziju tag i što već ide sa istim. Što se Zvonzija tiče, pretpostavljam da nitko nema šta reć, osim, dobrodošao Zvonzi.

Za eventualne buduće guštere, vidim da se postavilo pitanje “šta regrutiramo”?

Priznajem da sam se zanio i nisam pretpostavio da bi nekome mogao biti problem što regrutiramo.

Iskreno, jedva se sjećam svoje regrutacije, znam da smo morao nadrobit nešto o sebi na forumu, provest nešto vremena na TSu i dogurat do par honora… To apsolutno ima smisla i regrutiran sam u ekipu kvalitetnih ljudi s kojima rado odem na vops. sve stoji.

Nekoliko godina regrutacije nije bilo iz objektivnog razloga, što se nije imalo za što regrutirat.

Sad imamo razloga regrutirat, možda.

Otvaram raspravu sa dnevnim redom:

– da li ćemo sudjelovat u Clan Worsima? – nemojte srat da nećemo jer smo se na Ural ložili ko djevojčica sa šibicama

– koliko ljudi nam treba? – znam da prevelik broj po defaultu znači razvodnjavanje, gužvu, pametovanje, “razilaženje mišljenja”

– koji su kriteriji za upad? da li je dovoljno da se netko javi ili inzistiramo na starijim, vops prikladnim, pozitivnodegeneričnim pridošlicama?

=> da li regrutiramo?

P.S. jasno mi je da bi se npr Pepić ili DiGe ili Gruu mogli s razlogom naljutit, ako navrate ovdje i prvih 20 postova bude od njima nepoznatih ljudi. Molim da se svi izjasne što misle o tome, radimo li novi WoT klan ili jednostavno ne regrutima, i ne igramo Clan Wars…

Osobno ne znam da li mi je mrskije bit u alijansi, priključit se drugom klanu ili raspajsat ovaj….

KrLe
    Participant

BTW, odgovorio mi je Crazylord, random tip kojeg sam vidio online, Matjaž iz Zlo, 43 godine, zainteresiran. Vozi T32 i T44…

Da mu odgovorim ili sam debil koji cima jugoslovene?

Ajkula
    Moderator

Mozda bi bilo bolje da regrutaciju vrsimo na nas “stari” nacin. Znaci nikakve otvorene regrutacije di ce se javljat gomila nabrijanih mulaca.

Znaci, na nacin na koji su usli Hix,Venc,Nel i ostali. Nikakva prijavljivanja nego jednostavno druzenje na TS-u,igranje,zajebancija.

Sta se tice Clan Warsa, ja sam uvijek za.

KrLe
    Participant

Suglasan, ako imamo vremena za isto…

Srdo
    Participant

Ja mogu predlozit mog frendas posla i bivseg AAovca. Nik mu je pizdarija na WOT, na AA je bio u Crazy88.

Digao je klan, ali ih ima malo, a njemu se igra. Za njega mogu garantirati da je OK.

Troky
    Keymaster

Jebate. što ste se uzjogunili oko novačenja…

Pravila su sasvim jasna i ne vidim razlog da ih mijenjamo.

1. Registracija na stranice, po mogućnosti s nekakvim ingame nickom. Osoba koja u svakoj igri ima drugačiji nick automatski dobija malus od 50%

2. Pročitati ona 3 i pol topica u Novačenju

3. Spojiti se na TS i upoznati se sa ekipom, zajedno pucati par desetaka sati (varijabilno)

4. Složiti dvije prosto proširene rečenice i predstaviti se na istom mjestu.

5. Čekati da vijeće mudraca odluči što je formalnost ako do toga dođe (obično se pada na t.3.)

B051LjKo
    Participant

3cki je kao i obično mudar! Potpis!

Što se regrutusa tiče, trebaju nam… Ako se nešto ne promijeni, igranje Clan warsa znači i promjenu taga… a to mi se nikako neda, elem, treba nam fakat desetak hvalitetnih ljudi…

zvonzi
    Participant

hvala još jednom. uglavno, mislim da me barem dobar dio vas zna još od Armije, kada smo nerijetko znali zajedno na vašem TSu zapucati, tako da to nije problem. problem je to šta me preko tjedna nikako nema na WoTu, ali vikendom sam većinom dostupan maksimalno. a šta se tiče clan warova, definitivno sam za. ne nužno na način da ćemo skupiti 50-100 ljudi koji će svaki dan igrati borbe za regije, nego jednom-dvaput tjedno čisto radi izazova i nekog osjećaja kompetitivnosti i borbe za nešto. kao šta sam već negdje napisao, ja mogu dovući možda još nekoga. isto starog igrača Armije, moga sumještanina i prikrivene simpatije – Goco aka bone iz AA i sl.

plus, ima nas par šta se skupljamo na brutal TSu i manje-više igramo taj WoT, samo nisam siguran za ostale koliko bi bili zainteresirani za članstvo u bilo kojem klanu. ali definitivno sve ozbiljniji ljudovi (25+).

Hiks
    Participant

1) ćao zvonzi,

2) regrutirat frendove (pa čak i kazualce),

3) 3cky je objasnio recruit pravila,

4) da treba ljudi (preporučam mrđ),

5) treba nam 50tak ljudi, da imamo 1 tim, ponekad 2,

6) bla bla, idem po pivu 🙂

Uljanov
    Participant

Sry zajeb za dupli post..

Uljanov
    Participant

E dečki..evo ako imate vremena jedan prijedlog..

Nas par izlazi iz LSD-a i zamolili su me da ih predstavim ovdje:

Uljanov, 28g, Osijek, Arty (luđak)

Pointy, 36g, Pula, M12

Slayerpheus, 25g, ISU152, uskoro Object 704

Cherry, 21g, AusfB (al grinda se na IS7)

KillerLSDcro, 18g, KT (grind za IS7)

Warsteiner1970, 41g, ISU152 uskoro Object 704

Naravno dečki bi se trebali, i vjerujem hoće, sami predstaviti..i izraziti želju za timskom igrom..

Razlog izlaska, željan sam malo bolje organiziranosti iako je LSD top tier ekipa puna odličnih igrača..

Troky
    Keymaster

Pravilnik je još u izradi ali se može pogledati TU

Uglavnom, treba se registrirati na forumu, predstaviti u posebnom topicu i čujemo se na TS-u.

RimtuTiTuki
    Participant

Uljanov, što se mene tiče, više si nego dobrodošao pridružiti nam se.

Za ostale, procedura je sljedeća, otvoriti topic u regrutaciji, predstaviti se, pucati tjedan-dva sa nama… i nakon toga ako nitko nema ništa protiv primljeni su u klan.

A što se tiče tenkova i clan warsa, čisto da znate mi smo realno 1-2 mjeseca daleko od toga da budemo iole konkurentni, nemam ni jedan T10, i mislim da imamo 6 ili 7 T9.

Meni konkretno fali 180k do t30, a to če se odužiti jer sam počeo grindati za IS4. U trenutku kada izađe 6.6 patch, postajemo vrlo konkurentni, jer brijem da ćemo svi imati T10.

Tako da ako ste jako nabrijani na clan warse, možda nismo trenutno najbolji klan. Ako ste za druženje i zajebanciju, to je druga stvar. CW će ionako doći prije ili kasnije.

Troky
    Keymaster

Kontam da smo spremni za CW pri izlasku patcha 0.6.6.

Vrana
    Participant

to je onaj patch koji pretvara is4 u tier 10 i radi promjene po americkim hevijima?

Da do tada bi trebali vecinom imati kompetentne strojeve ali jos uvijek ostaje problem sto nas nema dovoljno za ne bit onlajn svaku vecer.

Al kasnije o tome, sa nekim repertoarom tier ix/x tenkica mozemo pocet pucarat po karti.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.