HomeForums[Ri051] Members OnlyStari dobri CAFFE ROOMDakky – Fajnal Konklushn

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

Ajkula
    Moderator

Vidim da su vec pocele kruzit price o nekakvim “vicevima o Dakkyu” , itd.. (krivi dousnik, Moby). 😀

Posto je Dakky bio jedini u klanu koji je pizdio i loodio svaki put kad klansko vijece napise nesto u “svom kutku”, odlucili smo malo prcati Dakksa i otvorit onaj thread “Dakky – MIA aka kick”. Naravno, u njemu nismo uopce raspravljali o kikanju Dakkija iz klana. Kopi/pejstali smo viceve s T-portala,Net.hr-a, izmjenjivali youtube linkove…u biti samo smo spammali. Srry Dakky !opr019ft

Tek na zadnjoj stranici smo odlucili raspravit o Dakkyu i donijeli smo sljedecu odluku:

– zbog konstantnog zivciranja ostalih pripadnika klana

– zbog igranja “samo” artija u WOT-u

– zbog spammanja foruma

– zbog izjavljivanja gluposti na forumu

– zbog koristenja iPhona umjesto Android uredjaja

– zbog konstantnog ispijanja alkohola

– zbog pretvaranja jetre u bezlicnu kashu

– ZBOG VJERNOSTI Ri051 KLANU ZADNJIH 9 GODINA

…klansko vijece je odlucilo Dakkyu poklonit majicu s natpisom “PIJEM,DAKLE POSTOJIM” ili slicnog sadrzaja te butelju finog kvalitetnog vina “Jure”.

Dodjela nagrade ce se odrzat na imanju podno Ucke zvanom “Pul Pepicha” gdje ce se takodjer odrzati i gastro spektakl “ZolFA Festival 2012”.

Dakky, u ime Klanskog Vijeca ti cestitam. Svaka ti dala, gemishta iz bokala !!!

Hvala !

UPRAVA

KrLe
    Participant

Čestitam Dakky!

RimtuTiTuki
    Participant

Bravo Dakky!!!

Živela Uprava!!!

Uljanov
    Participant

Svaka ti dala Dakky..;)

MiniGun
    Participant

:smt041

Warsteiner
    Participant

– zbog koristenja iPhona umjesto Android uredjaja :smt009

hahahahahaha

Čestitke DAX 🙂

who dares wins

njonjo
    Participant

:smt041

Dakky
    Participant

Mamicu vam vasu, iako sam od pocetka pretpostavljao da me zajebavate, ovakvo sto nisam ocekivao. Dobit cete svi sve od reda na SuljPa 2012, ako majica ne bude gotova do tad!

Za inat klanskom vijecu, odlucio sam skinuti WoT i vratit se artiljeriji i spamat TS vise nego ikad ! Jao si ga vama kad Daki uzvrati udarac!

Trox molim te da onemogucis mute na meni, ima da me cuju svi !!!! Bit ce vam zao sto me niste kickali !!!!

CUGINHO forever ! :smt030 :smt030 :smt030 :smt030

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.