HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeDakky – Probem und Solution

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Elem, kako je svima poznato da Dakky kao artiljerija funkcionira samo kada gađa tebe, kao i da kad igra s tobom obavezno blokira najbliži most bilo to beskorisno ili ne (a uglavnom jest) problem igranja 14 vs. 15 čini se nerješivim…

Odnosno čini ose nerješivim dok nisam naletio na ovo briljantno rješenje kojeg su se dosjetili inženjeri koji su očito imali posla s Dakkijevim precima…

Problem solved… još samo da je progurati ideju developerima…

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

B051LjKo
    Participant

Evo još jednog rješenja koje bi misiju blokiranja mostova učinilo još lahkšom…

Ajkula
    Moderator

Dakky
    Participant

Da da to bi bila zakon igracka za mene…

A sto se tice moje igre, ne shvacam kako vi se shvacate da nije svima pojam zabave isti, nikad nisam volio kempati i cekati da netko izviri (analogija sa Armijom, vi ste svi voljeli snajpati, a ja nisam)

Ne da mi se igrat s obicnim tenkovima i 5-10 minuta cekati da netko izviri. Sa artiljerijom je bar malo zabavnije jer se tu i tamo pojavi neka tockica pa mi je igra malo zabavnija.

(da ne shvatite krivo, Arty nije snajpanje, snajpanje je mini mous u grmu i cekanje ravno ispred sebe da ti netko dodje)

Najzabavniji su mi mali tenkovi, i zao mi je sto nemam istomisljenika u ekipi, jer nema mi veceg gusta od zaleta u protivnicku bazu i detektiranja skrivenog artya ili zabijanja u dolazeceg skauta…

Neki dan sam 3 sata u komadu igrao s Uljanovom samo light tenkove, za 3 sata bilo je 500.000 creditsa na racunu i brdo skupljenog expa, blitzkrieg sa 2 light tenka na protivnicku artiljeriju nema cijene…

RimtuTiTuki
    Participant

nikad nisam volio kempati i cekati da netko izviri (analogija sa Armijom, vi ste svi voljeli snajpati, a ja nisam)

:smt046

B051LjKo
    Participant

, jer nema mi veceg gusta od zaleta u protivnicku bazu i detektiranja skrivenog artya ili zabijanja u dolazeceg skauta…

O ima, rekao bih da ti je blokiranje mosta zabavnije! :smt024

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.