HomeForums[Ri051] Members OnlyStari dobri CAFFE ROOMdi sam bio sto sam radio

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • Author

diGestive
    Participant

kratko i jasno – zasto me nije bilo od petka do nedjelje i zasto se nisam pojavio na pejntbolu i pifi (mada me nije niko ni zvao na mob) anyway bacite oko na slike pa ce vam sve biti jasno

''

''

''

<span class=’smallblacktext’>[ Edited ]</span>

moby
    Guest

Fishy, Fischy, Fischy….. come to me Fischy…. MLJAC!!!

Dakky
    Participant

ne kuzim ljude koji nazivaju “rostilj” to sto ti imas na slici. po meni je rostilj samo “rostilj” ako je pravi ugljen i vatra ispod, i obavezno ako su gradele a ne plocha… jer i dim pravog ugljena ima jednu veliku ulogu kod pecenja cevapa, kobasica pa i ribe..

Troky
    Keymaster

a kako bi ti, o, svemoćni znalče, nazvao ‘to’ na slici?

Dakky
    Participant

polu-roštilj

Troky
    Keymaster

filozof.

Groo
    Participant

I ja imam doma za rostilj kamenu plocu i Dakky vjeruj ali gradele su SRANJE.

Ne poznas sve prednosti kamene ploce (mogucnost konstantnog lozenja vatre bez pojave plamena na mesu ili ribi). To je recimo jedan.

I uvijek cu radje imati takav rostilj nego neke gradele. OK ako sam u sumi ili na moru pa onda silom prilika.

Dakky
    Participant

ne kuzim. valjda neznas razliku kad je meso dimljeno i kad nije? cevapi, kobasice itd. na pravom ugljenu i na gradelama tako da se cevapi “napune” dimom pravog ugljena su po meni 200% bolji nego kad su peceni na tavi, ploci ili bilo cemu drugom a da je energent plin ili sl.

i ne necu ti vjerovat jer sam jeo i jedno i drugo sto puta i znam sta mi je bolje i to duplo…

Troky
    Keymaster

koliko sam ja shvatio ti ne jedeš ćevape..?

Dakky
    Participant

nisam ih jeo zadnji put na lanu, a onda u medjuvremenu sam jednom bio jaaaako gladan, a usput sam se zabio od pive… i bila je prilika … i eto… sad lupam glavom o stol sto prije nisam jeo cevape.. tako ti je to

Troky
    Keymaster

auuuu, jadan stol 🙂 🙂 🙂

LittleCannon
    Moderator

pametniji ce popustiti

B051LjKo
    Participant

nisam ih jeo zadnji put na lanu, a onda u medjuvremenu sam jednom bio jaaaako gladan, a usput sam se zabio od pive… i bila je prilika … i eto… sad lupam glavom o stol sto prije nisam jeo cevape.. tako ti je to

I znaci uspio si u 6 mjeseci složit udarnu teoriju oko Ćvapa 🙂 🙂 😉 😉 🙂

<span class=’smallblacktext’>[ Edited Tue Jul 19 2005, 10:05PM ]</span>

moby
    Guest

Ja bi ovaj Thread nominirao za HR Top 100 Stranice 😉

BaXuZ
    Participant

dakky najprije kaze da je jeo 100 puta cevape, a u slijedecem postu ispada da ih je jeo samo jednom, kod dakkya 100=1, bravo einstein

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.