Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author

crono
    Participant

Dali netko zna di to ima za kupiti? Bosiljko se trebao raspitati kod frenda ali je valjda zaboravio)?

Ja sam našao na netu http://www.quantus.hr/copystation.asp

ali je malo skupo!!

Zna netko više o tome?

Dakky
    Participant

Pa dobro, slicnu stvar slozis za puno manje love……

Ilitiga, 2 raptora od 10k rpm u raidu, gigabitna mrezna kartica, te 5 DVDRW-ova u tom stroju

jos jedan stroj, sa jos 5 DVDRW-ova i isto gigabitnom karticom i peri deri ….

na jednom napravis image i onda sa ostalih 9 povuces taj image, sto sa HDD-a sto preko mreze…….

crono
    Participant

A preko kojeg bi softwera to islo dakky?

LittleCannon
    Moderator

Iako je Dakkyjeva ideja apsolutno preskupa za izvedbu, softver za takvo nesto vec imas instaliran na svom kompjuteru. Nero ti jos od verzije 5 ima opciju “multiple recorders”

B051LjKo
    Participant

Nije bosiljak zaboravio nego čeka povratnu informaciju… Prednost multiplikatora je što je standalone, ne treba OS, monitor niti išta, ubaciš, jedan klik i za 15 min gotovo 5-8 kopija…

BTW. dva multića kojima se ja služim imaju identične kontrolere kao i ovi na slici…. koji pak imaju nabijenu cijenu jer ih nitko drugi ne nudi…. Računaj da kontroler (5,25 mounted) košta oko 2K kuna (i manje) + 5 DVD pržilica =3,5K + napajanje 3,9K + kućište 4,2K + disk bilokakav 10GB dosta =4,3Kn… dakle deru duplu maržu

crono
    Participant

Zahvaljujem na informejsn!!!

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.