HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainE pa sada bi bilo dosta

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • Author

LittleCannon
    Moderator

Malo ste me raspizdili svojom neaktivnoscu i gotovanstvom.

Ajmo po hitnom postupku rezimirati neke stvari i da konacno utvrdimo sve cinjenica.

Dakle za one koji se prave da neznaju LAN se odrzava u subotu 29.12.2007 sa najkasnijim pocetkom u 12h. Imamo nagrade spremne, imamo i vecinu love za pocetnu nabavku klope i cuge, i jedino sto nemamo je spisak tko dolazi. Da li se sto izmjenilo, da li dolazi netko kome 22.12 nije odgovarao……ne zelim nagadjati niti citati gomilu postova da utvrdim dali netko dolazi ili ne.

Dakle, idemo svatko tko ce doci neka ostavi prazan replay na ovaj topic i biti ce uvrsten na listu.

Poucen dosadasnjim iskustvom davanje novaca za LAN nije jednako 100%dolasku stoga 100% sigurni su:

1. Baxuz
    2. Troky
    3. LittleCannon
    4. Bosiljko
    5. Dakky
    6. Ica
    7. Crono
    8. Groo
    9. Dzuha
    10. MiniGun
    11. Armada
    12. Forester
    13. diGe
    14. KrLe

Dakky
    Participant

Ne moze bit prazan field

100% rekoh vec par puta…….

BaXuZ
    Participant

pepe, božić je, pusti ljude da se napapaju sarmice i napiju orehnjače, sutra je srijeda, imamo fore do subote sasma dovoljno.

B051LjKo
    Participant

Ja sasvim siguran… (mada sve već stoji u prošlom postu)…

Ako se ne varam u odnosu na prošli tjedan je otpao Ganci i (vjerovatno) moby (radi čovjek), a na listu se vratio Minigun (valjda nema više tetki ili stričeva koji se žene)…

Lamb-Lover
    Participant

Ja sam od jučer popušio malo težu upalu mjehura, što bi značilo da ne mogu sa sigurnošću reč da ne dolazim… ovisi o razvoju situacije, iako mi datum sasme odgovara, jebi ga

Odjebaus
    Participant

Piši 100%

Odjebo sam orgijanje kod Gnjide zbog ovog LAN-a što znači da ćete mi gledati njušku garant :smt024 🙂 :smt023

crono
    Participant

Ja siguran

Groo
    Participant

Može……drugi put potvrđeno.

ArMaDa
    Participant

moze , pisi me

FoRreSt
    Participant

Eko me

Groo
    Participant

diGe također

Lamb-Lover
    Participant

gospodo draga, izgleda da netko na ovoj kugli zemaljskoj ne želi da ja prisustvujem BB LAN spektaklu. Najme meni se ova upala mjehura jako loše razvija tako da sumljam da ću ozdravit do vikenda 🙁 Tko je to ikada imao zna o čemu govorim.

Sa mojim velikim žaljenjem, kaunt mi aut. :smt022

Želim vam lijepo i ugodno plejerski-gastronomsko iskustvo. i zapamtite, Troky can’t do wrong! !kuhar

HF every1, šmrc

Gnjida
    Participant

Piši 100%

Odjebo sam orgijanje kod Gnjide zbog ovog LAN-a što znači da ćete mi gledati njušku garant :smt024 🙂 :smt023

Pičko tovarska izdajnička!!! jebo te Bosiljko u šupakk!!!! !opr019ft !opr019fj :smt031

Odjebaus
    Participant

Pičko tovarska izdajnička!!! jebo te Bosiljko u šupakk!!!! !opr019ft !opr019fj :smt031

Draga, ne budi tako ljubomorna, poslije nove godine upoznat ću te sa jednim mladim dečkom, još je djevica i strašno uzak, a spreman je probati sve i svašta pa čak i tebe :smt082

B051LjKo
    Participant

Piši i krleta… btw. ja ću sutra skupiti Foresta i icu i dolazim oko 11…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.