Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author

Vrana
    Participant

Ogromna karta sa tri chokepointa na mostovima. Obje strane imaju vremena preći sebi bliži most prije nego protivnik može doći u pravi položaj za obranu, ovo je zadatak crvenog tima. Inače ja bi na ovoj karti kao i na Himmesldorfu dao isti sastav crvenom i plavom timu, ako jedan mora biti malo brojniji onda je to crveni.

Žuti

SPG+1 do 2 hevi/AT. Normalne SPG dužnosti + 1 do 2 kempera u gradu u cnetru karte.

Plavi

Hevi/med/AT. Defanzivni tim – brani svoju planinu i preko nje svoj cap point.

Crveni

Hevi/med/AT. Ofanzivni tim- juri zauzeti bliži most i od tamo dalje napreduje prema mogućnostima.

Ajkula
    Moderator

Sta je AT ?? :smt017

Vrana
    Participant

ma Tenk Destroyer. Je glup sam i zaboravio sam da WoT rabi to umjesto Anti Tank ko sam normalni svijet.

B051LjKo
    Participant

Srdo
    Participant

Ovdje ima toliko kemperskih mjesta da bi se dizertacija dala napisati.

Na južnoj strani, uz rijeku, ima tri grma u koje stanu TD svih veličina i mogu pokriti kompletni prilaz toj strani (ako krećemo sa SW spawna). Hrabrija taktika bi bila izrašati s brzim TD u grmlje na SE kutu i od tamo poljevati sve što se penje na brdo ili prilazi južnom mostu.

Ista stvar i na sjevernoj strani, ali držati se grmlja s donje strane sjevernog mosta (ako krećemo sa NE spawna).

U samoj tvrđavi se također da lijepo snajpati, ali to ne preferiram jer ti je ograničeno kretanje. Dobro mjesto je južni zid tvrđave, s vanjske strane, s kojeg se pokriva sredina i južna strana.

Vrana
    Participant

Ima šanse da ucrtaš to?

Imaš link na čiste hi rez slike u nekom stikiju pri vrhu foruma.

Srdo
    Participant

Ima, ali tek kada dobijem normalan pristup netu doma:/

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.