HomeForumsWorld Of TanksWoT TacticsESL – BMK stav

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author

moby
    Participant

Trenutno u klanu vlada BMK(boli me kurac) stav za ESL 7on7 ladder i SMBK(skoro da me boli kurac) za ESL ligu nedjeljom.

Pa je tako stanje na ESLu ovakvo:

Yesterday, 21/01/12 19:00

The Herd – 1st squad vs. Ri051

Today, 22/01/12 22:00

BBB II vs. Ri051

Znaci bas nitko ne gleda kada i dali imamo kakvu partiju za odigrat. Kada se zna da imamo, jedva se skupi, ako se skupi 7 clanova od 20 prijavljenih na ESLu.

Imamo veliko mocno klansko vijece koje je u stanju pisat 5-6 postova i viceva o Dakkyu dnevno ali nije u stanju pogledat ESL webstranicu.

Sve se to savrseno uklapa sa Ajkovom tezom da nam ne trebaju igraci sa tier 18 tenkovima i statistikom od 920% crittical hitova… nego veseli junaci spremnih na kuhanje suljPa na obroncim Ucke sta je kudikamo kvalitetnije od druzenja na TSu!

Apsolutno se slazem sa time!

Ajmo se onda odjavit sa laddera, prestat se prijavljivat na kupove i mirna Bosna!

ps – svijestan da ce ovo postat hot tema na 15 minuta i onda opet past u zaborav i sve ce se nastavit po starom (nagledao sam se pokusaja organizacije ovog klana jer sam tu od nultog dana) nemojte previse ozbiljno shvatit ovaj post… onako, kao neko razmisljanje na glas 😉

Uljanov
    Participant

Za vikend se ispričavam, nisam napisao na forumu ali sam napomenuo na TS-u da sam bio out od srijede do danas oko 17h..

Iskreno, zadnjih tjedan sam redovno barem 2 puta dnevno na ESLu..iskreno mi je žao što ljudima pada interes za ESL..

Nadam se da nekako riješimo situaciju..:(

Ajkula
    Moderator

Slazem se s tobom Moby.Uostalom i sam sam o tome pisao prije tjedan dva, al ovo s klanskim vijecem nema veze s tim.

Kakvu vezu ima Klansko vijece s ESL-om. Klansko vijece je odredjeno da vodi klan,generalno, a ne ESL. Postoje ljudi koji su zapovjednici i zamjenici na ESL-u i mislim da je njihova duznost da pogledaju kad se igra match i da dogovore sve.Internet mi je preslab pa mi se neda otvarat esl stranicu i provjeravat koji su .

Uglavnom, Klansko vijece nema veze s vodjenjem ESL.

Troky
    Keymaster

3 od 5 članova klanskog vijeća je opravdano odsutno… a i ne znam zašto imaš stav da bi klansko vijeće trebalo brinuti o vremenima održavanja mečeva. Hvala bogu, svi znamo brojati do 10 i barem 50% abecede.

Ukoliko netko misli da to nije njegova briga neka se sam odjavi iz klana.

Uglavnom, valjalo bi malo više podijeliti zadatke pa stoga zaključujem da će za ESL pitanja i dogovore zaduženi biti Moby i Srdo, te Uljanov kao zamjena. Navedene osobe imaju zadatak da prate dogovorene mečeve i pravovremeno obavještavaju ostatak (lijenog) klana kad se što igra. Ima da se vodi statistika tko se prijavio za pojedni meč, tko je bio nazočan i tko je na kraju igrao… tko je neopravdano izostao i sl…. i nakom mjesec dana slijedi filter i odluke u skladu sa statistikama. Svi bi bili u klanu, a nitko ne bi bio malo odgovoran… neće da može više tako!

moby
    Participant

Uglavnom, valjalo bi malo više podijeliti zadatke pa stoga zaključujem da će za ESL pitanja i dogovore zaduženi biti Moby i Srdo, te Uljanov kao zamjena. Navedene osobe imaju zadatak da prate dogovorene mečeve i pravovremeno obavještavaju ostatak (lijenog) klana kad se što igra. Ima da se vodi statistika tko se prijavio za pojedni meč, tko je bio nazočan i tko je na kraju igrao… tko je neopravdano izostao i sl…. i nakom mjesec dana slijedi filter i odluke u skladu sa statistikama. Svi bi bili u klanu, a nitko ne bi bio malo odgovoran… neće da može više tako!

Eto! Vidish Ajk da klansko vijece IMA veze sa ESL-om! 😉

A ovaj drugi dio je vec sredjen Trox (grat minds think the same) i vec je online.

Naravno to je samo moje vidjenje tablice pa bi svaki konstruktivni prijedlog dobrosao.

A sad idem postat tu tablicu i make is sticky!

Ajkula
    Moderator

Pa ne mozete ocekivat od Bosiljka,koji naganja murve u nekoj vukojebini u Africi, da vam provjerava kad se igra match,a Vas 17 je dnevno online na TS-u.

Trenutna struktura (hijerarhija) WOT sekcije i ESL-a ocito ne radi svoj posao.

Ako se ja dobro sjecam ,Moby ti si commander WOT sekcije. Poznajes klan, od prvog dana si tu i imas volje za raditi taj posao.

Ti odredi koji ljudi ce ti biti zamjenici (deputy) , field commanderi,diplomati i recruiteri. Molim te da na ta mjesta ne postavljas “prijatelje” nego ljude koji su spremni preuzeti odgovornost i koji su se dokazali da mogu odraditi taj dio posla.

Troky je vec rekao tko ce voditi ESL. U potpunosti se slazem s Trokijem vezano uz statistiku. Tko dolazi na meceve, prijavljuje pa se ne pojavi, itd.. Nakon mjesec dva, commanderi ESL-a i WOT sekcije ce popricati s klanskim vijecem i vidit cemo tko ja za ovaj klan,a tko nije.

Znam da izgleda malo hitlerovski ali jednostavno moramo to napraviti. Sve sta smo stvarali od prvog dana Bete ce se urusit ko kula od karata.

“ISUSITI CEMO MOCVARU”

lol

Ajkula
    Moderator

Dodatak:

@Moby

Ako procjenis da ljudi nisu zainteresirani za ESL,zajebavaju se,sindrom BMK; slobodno ukini ESL. Pucat cemo public i boli nas debeli.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.