HomeForumsWorld Of TanksWoT TacticsESL Hrvatska “potencijalni tim 2”..

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author

Uljanov
    Participant

Znači bilo nas 11..-3 za drugi tim..malo boljom organizacijom mogli smo prizvati 3 igrača da dolete na skoro besplatan gold..

Na žalost igrači kao Sike, Vlado, Rimtu….nisu dobili ni priliku dobiti zlato..

ESL Hr je manje više smješan jer su timovi neuigrani i uz malo truda može se doći do nekog od mjesta koje donosi gold..

Plan je trenutno, ako nas se opet skupi 11-12, kao i ove nedjelje, da probamo vidjeti s Krletom, Trokijem, Vencom, Veselim..

Adels se raspituje za pravljenje drugog ESL tima i dali ima “cool down time” za prelaske iz ekipe u ekipu i sve ostalo da ubrzamo drugi tim..;)

Warsteiner
    Participant

ja sam in kad god mi posao i vrijeme dozvole za bilo koji tim,bilo bi lijepo da se uspijemo izorganizirat jer šteta da ne uzmemo gold a realno imamo i više nego dobre šanse jer praktički i nemamo loših igrača samo malo doradit taktiku i team play i sve 5

who dares wins

RimtuTiTuki
    Participant

Ako se skupi još 6, ja sam in.

Uljanov
    Participant

Prva i druga ekipa nemaju definirane članove..idemo na principu “prvih 7 u prvu ekipu drugih u drugu”..nego čisto da se zna da su velike mogućnosti da imamo 2 ekipe..

Malo sam prestao ovo govoriti ali počet ću opet..ukoliko netko ima bolju ideju i plan za taktiku za bilo koju mapu bilo bi mi drago da preuzme “zapovjedanje”..prvenstveno bi volio da Sike zaigra malo više jer je imao dobre ideje za neke mape a nikako da isprobamo..

Mape Mines, Airfield, Live Oaks čak i Ensk mi idu tako loše da vjerujem da bi bolje prošli da se međusobno poubijamo odmah na početku..:D

Ukoliko dođe do ekipe “drugih 7” Adels je rekao da bi se okušao pri vođenju ali isto tako vjerujem da će i on dati priliku bilo kome ako ima želju pokušati..

Uljanov
    Participant

BTW “prvih 7” se misli na prvih 7 igrača koji se prijave..postoji mogućnost, ako se dogovorimo da “prva” ekipa prva izabere igrače a ostali u drugu ali meni se više sviđa prva opcija..čini se poštenija..

Ali tu smo da se dogovorimo..

adels
    Participant

kako god da se odluci ja sam tu. Cool time izmedu prelazaka ja max 2 dana tgako ta bi bar u 3 dana prije kupova trebali znati tocan broj ljudi

njonjo
    Participant

polako bildam tenkice, pa budem na raspolaganju…

MiniGun
    Participant

Malo zaobisli formalnosti oko aplikacije (mislim da nitko nema nis protiv), naravno jednoglasna odluka, drugim rijecima Njo, imas invajt za klan.

njonjo
    Participant

jos samo da sredim garazu 😀

Warsteiner
    Participant

nikako ne može u klan ako ne pomete garažu prije 😛

who dares wins

KrLe
    Participant

Ja bi rado free ESL gold, ali šta kad sam u pravilu sa ženom i bebačem u šetnji u to doba… Ja bi vam rado rekao da me zvrcnete ako fali, ali bi to moglo imat dosta loše posljedice 🙂

MiniGun
    Participant

Ja bi rado free ESL gold, ali šta kad sam u pravilu sa ženom i bebačem u šetnji u to doba… Ja bi vam rado rekao da me zvrcnete ako fali, ali bi to moglo imat dosta loše posljedice 🙂

Daklem, ciljamo kishne nedjelje 😉

KrLe
    Participant

🙂 Nisam se toga ni sjetio!

Troky
    Keymaster

Malo zaobisli formalnosti oko aplikacije (mislim da nitko nema nis protiv), naravno jednoglasna odluka, drugim rijecima Njo, imas invajt za klan.

NJo je u klanu odavno i ne treba mu nikakva aplikacija. Kakve mrtve pogane formalnosti? :smt066

MiniGun
    Participant

Pa upravo na te formalnosti i mislio 😀

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.