HomeForumsWorld Of TanksWoT TacticsESL – važno

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Author

Troky
    Keymaster

Svi koji su registrirani na ESL-u moraju postaviti svoju sliku u profilu. Slika mora biti dimenzija min. 180x240px i treba se vidjeti lice.

Što se mene tiče, možete staviti sliku susjeda, none, punice, dakkyja… samo da udovoljava propisima.

Jedan od razloga kašnjenja početka zadnjeg turnira bio je taj što su admini provjeravali svaki klan i svakog člana klana posebno da li udovoljava svim pravilima.

Ukoliko netko ima problema s tim pravilima neka se slobodno makne s liste da ostali klanovci ne bi imali problema.

Troky
    Keymaster

Za sve retardinjose koji nisu bili u stanju ovo pročitati i ispoštovati:

Ukoliko do idućeg ESL eventa (idući je sutra slučajno) ne riješite spomenutu problematiku letite s roastera. Ovo se odnosi i na one koji su stavili sliku Jacka Bauera, Jadranke kosor, mame, tate i sl…

Nadalje… ukoliko ne znate koja tipka služi za uzimanje screenshota i kako se koristi, krajnje je vrijeme da naučite ili pitate jer ukoliko niste u stanju napravit screenshot kako to nalažu ESL pravila, pogađate – letite s roastera. Nema smisla da pošten narod pati zbog vas.

Hvala i do slušanja.

Nelito
    Participant

Eto upravo dobih mail od ESL-a, pretpostavljam da su ga dobili i ostali clanovi:

Electronic Sports League

daemon@esl.eu

Hello Ri051,

Your team has received penalty points.

Type: exception_no_screenshot

Penaltypoints: 1

Remark: After the match all players must upload screen shots of the beginning of the battle. Additionally, team captain must upload one screen shot of result.

This adds up to a total of 1 penalty points, you have 11 penalty points left before the team is kicked from the league.

If you want to raise an objection, you must do so via the support form. Information on the penalty point system and -catalogue can be found in the body of rules and regulations.

Electronic Sports League

http://www.esl.eu

This is an automated mail, please do not reply! For questions, please use the support form at:

http://www.esl.eu/support/

Po ovom ispada sa je svatko od nas trebao nakon partije uplodati screenshoot sa pocetka partije a ne samo Moby koji je uplodao screenshoot gdje se vidi da smo pobjedili…….

pa je i to moguci razlog zbog kojeg smo cekali da nas u tournamet treeu stave dalje?!

Dakky
    Participant

Po ovom ispada sa je svatko od nas trebao nakon partije uplodati screenshoot sa pocetka partije a ne samo Moby koji je uplodao screenshoot gdje se vidi da smo pobjedili…….

pa je i to moguci razlog zbog kojeg smo cekali da nas u tournamet treeu stave dalje?!

Kladio bi se da sam negdje vidio u nekom drugom threadu na nasem forumu jos od prije mjesec ili vise, da svaki igrac mora uploadati screenshot sa pocetka partije da se vidi da se ne koristi zlatna municija.

moby
    Participant

ScreenShot NISMO mogli dignut jer nas nikada nisu pomakli dalje od prve bitke na stablu!

Tako da imamo apsolutno sve kriterije za pisanje zalbe i ukidanje tog jednog negativnog boda. NO kako ja vec sada znam da barem jedan clan NIJE napravio screenshot, apsolutno nema nikakve sanse da cu zalbu ikada pocet pisat. :smt075

Uljanov
    Participant

Ja sam napisao žalbu..;)

Točnije..čak 3 sata nakon prve bitke nismo bili u drugom krugu..a već smo odigrali i drugi i treći krug i ispali..:D

Uljanov
    Participant

Uljanov

#1 | 11/09/11 12:57

Hello i am from Ri051 team in the World of Tanks competitions..we have an objection about our negative point in the yesterdays competition..

We got negative point for not uploading final result but we were not able to upload because we were not seeded in the second round for 3 hours after our opponents did not come to a match..

First we played against MARS team and won..

We waited for last minutes of the regular time to be seeded in to the next round but admins did not promoted us..

After that we played against RT team and lost..

Please revoke our negative point..

Thank you!

Riko

#2 | 11/09/11 13:41

Hello Uljanov,

I do not understand the reason, why you were not able to upload all screen shots.

In the second round I see 2 screen shots from you and nothing from other members. If you were able to upload the screen shots, why were other people not able?

Best regards,

Riko, ESL Admin

Uljanov

#3 | 11/09/11 17:16

OK..we were in the first round..and our opponents did not came..they were all offline..

So we were in the second round..but ESL admins did not put us in the second round..and we decided (after agreeing from MARS team) that we will play second round even thou ESL admins did not put us to second round..after we won we could not upload photo..we were never “legal” participant of second round..

My screen were uploaded today..almost a day after..

Znam da je ovo “Balkanski” dio, jel mogu dalje na Balkanskom pisati?..mislim da će biti lakše objasniti..

Riko

#4 | 11/09/11 17:34

Hello Uljanov,

okay, I see the problem.

yes, it was messed up yesterday.

Say your members to upload the screen shots. If it is not possible in the match, where you did it, then send it to my email address: riko@staff.esl.eu

After you send all the screen shots, reopen this ticket again. When I get all screen shots to see, I will remove punishment points.

Best regards,

Riko, ESL Admin

Dakle svi probajte uploadat slike druge partije ovdje:

http://www.esl.eu/eu/wot/support/3990608/#/eu/wot/ems_ix_qualifier3/match/23975062/

Osim Sikea naravno..probam ja za njega rješiti..

Warsteiner
    Participant

čim dođem s posla loadam ako se bude dalo

evo riješeno uploadao slike od battle-a sa Marsom

who dares wins

ArMaDa
    Participant

uljanov ako sta pomaze imam screen od zadnjeg meca.-((

Uljanov
    Participant

Ma nema beda..raspravili smo par opcija..al nije problem ako i ne proće ovo je 1 penalti i imamo priliku napraviti još 11..;)

Uljanov
    Participant

Da smo bacili samo koji trening bili bi ovdje..

http://www.esl.eu/eu/ems/season9/wot/news/171733/

Troky
    Keymaster

aE

Srdo
    Participant

Da smo, da smo…:)

Nismo, jebatga, ajmo dalje i bok:)

Ajkula
    Moderator

Nema kruva bez motike !

!opr019hd

LittleCannon
    Moderator

Da smo bacili samo koji trening bili bi ovdje..

http://www.esl.eu/eu/ems/season9/wot/news/171733/

Da baba ima kurac, bila bi deda!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.