HomeForums[Ri051] Official ForumOpcenito – MainFin momak po imenom Zlaja…

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 57 total)
  • Author

Profa_Cro
    Participant

Fuckaj ga onda necu se zeniti NIKADA ako je tako.

Pa pobogu zasto bi i meni bilo kao i vama ozenjenima

LittleCannon
    Moderator

Kao da ce se tebe pitati hoces se zeniti ili ne. Ona kad odluci ti potpisujes. !valjak

Sjetiti ces se ti mojih rijeci. !hekla

Profa_Cro
    Participant

Pruzit cu zestok otpor svim silama!!!!!

Usput jucer mi izgorilo napajanje na kompu drazesno a

Anonymous
    Guest

Iz Djakova sam Bosiljko

Anonymous
    Guest

Znam da sam prjetjerao reagirao sam zestoko i krivo mi je radi toga,sta da radim pojeo sam govno.

Ako ikako moze da zavrsimo ovo,ako ne jebi ga.

Anonymous
    Guest

Jebi ga sta sada da radim napisao sam to sto nisam trebao i nemogu to da obrisem,ali mogu da se Izvinem jel vjerujem da je Bosiljko ok covjek i da nece previse da mi zamjeri na svemu sto sam mu rekao.

Oprosti Bosiljko ako ti to ista znaci.Glupo mi je da se svadjamo oko igre.

Anonymous
    Guest

Ako treba saljem Kulen i Traminac samo da ovo sve bude OK.

LittleCannon
    Moderator

Ako Bosiljak nece Kulen i Traminac, molim potraziti moje podatke u redakciji, pod sifrom “kolesterol je zdrav” :smt047

Profa_Cro
    Participant

Ne ne ne i ne,ovo je otislo predaleko.

Ja kao glavni i izvrsni manager gore navedenog gospodina Bosiljka i kao vrsni kusatelj kulena i traminca inzistiram da ovo rijesimo nagodbom i da ja PRVI kusam da vidim da li si poslao kvalitetnu robu ili ne. Tek onda cemo viditi sto dalje.

Inace u pravu si ovo je samo igra i nebi trebalo tako reagirati. Lijepo se vi izmirite a ja i cannon cemo rijesiti visak kolesterola.

Yo cannon samo da znas ako ce slati kulen i traminac u Rijeku to prolazi kroz Koprivnicu a ja imam njuh izostren za takve stvari !stirthepot

KrLe
    Participant

Vidis kako se covjek zna pomirit! Bravo Zlajo odličan potez! Mislim da ni Bosiljko ne može ostat hladan na ovakav zalog pomirenja…

Profa_Cro
    Participant

Ma nas Bosi je super decko,covjek bi ga radije dva puta izgubio nego jednom nasao.

Bosiljko da podignem cijenu na 2 kulena i 5 litri traminca i nesto za tebe?

B051LjKo
    Participant

Vrlo lijepa gesta Zlajo, duboko se nadam i želim vjerovati da je iskrena. Koliko god ti čudno zvučalo, ja niti u jednom trenutku nisam imao apsolutno ništa protiv tebe osobno. Čak ni u trenutku kada si mi sve po spisku izbrojao ti nisam zamjerio. Razlog mojeg lajanja je želja «da se ne izvučeš» iz cijele priče prelagano. Manje bitno je sada što si, i kako si hackao…. iskreno; ne vjerujem da si hackao od prvog dana tvojeg igranja, ali isto tako ne vjerujem niti u «samo sam probao» priču mada je to u ovom trenutku uistinu nebitno. Zbog varanja si kažnjen, izgubio si obraz i sve što si htio jeste da te se pusti na miru, razumljivo, s obzirom na vrlo neugodnu situaciju u koju si se (sam) doveo. Isfrustrirani mrzitelj cheatera poput mene je jednostavno odbijao pustiti te na miru, barem dok ne pokažeš da ti je uistinu žao [ili ne priznaš, da varao sam, i pojeo govno ,nije bilo slučajno]…. Protiv cheatera smo online (zahvaljujući šugavom punkbusteru) uglavnom bespomoćni, i jezičina nam je glavno oružje protiv njih, pogotovo ako su iz domaće zajednice. Priznajem, propisno sam te izmaltretirao, i fakat sam rekao sve što sam imao; i bez ovog tvojeg zadnjeg (hvale vrijednog) posta je priča završila. Možda zvuči glupo, ali želim poslati (uzaludnu) poruku svima koji cheataju i još nisu ulovljeni da cheatanje nije OK, da je jadno, prijezira vrijedno i da se nećete lagano izvući, barem ako se mene pita…. Kada bi svi tako razmišljali, stvarno mislim da bi ljudi (barem neki, ima stvarno gamadi online) triput razmislili prije «radoznalog» isprobavanja. Još jednom, uistinu se nadam i vjerujem da te ponovo nećemo pronaći na nekoj listi…. pametnome je i jedna «lekcija» dosta…

BTW. Da ljudi ne kažu da sam zlopamtilo… evo čisto informacija da tvog imena nema na Ban listi Ri051 servera, molim te nemoj iznevjeriti dano ti povjerenje…

Ganci
    Participant

Posto su stavili kjuc u bravu na jednu od najaktivnijih tema na njihovom forumu, dao sam si truda otvorit drugu….

Zamolio bi gospodina “advokata” aka RimTu-a da se izjasni na navedeni topic kao i “proljev” aka Bosiljko.

fala na suradnji :smt050 :smt044

“SPAM WILL NEVER DIE” !opr019gq

Profa_Cro
    Participant

Eeeeeeeeeeeeeee, a moj kulen i traminac? Kaj vi ocete da ja i cannon umremo od gladi?

Anonymous
    Guest

Svaka cast Bosiljko,sada sam se definitivno uvjerio da se prava Ljudina i cijela Rio ekipa.Ako imate malo viska vremena dodjite do mene i Djakovo i vodim vas u Antin Stan u Ivankovo da se provedemo kao pravi ljudi,nema beda ja sve placam samo dodjite cuge,klope u izobilju.

Nemate pojma koliko mi je drago zbog ovoga,osjecam se kao djete jebote,koda sam dobio na LOTU.JOs jednom svaka vam cast.Nemogu a da nekazem i to je nadam se zadnja sto se hakova tice da sam i sam u svojoj karijeri prijavio barem 12 Hakera majke mi,i da sam clan Troll_a http://www.airdaleops.com/index.php i da redovno prijavljujem uljeze.Hvala vam deci jos 1 i nadam se da se cujemo uskoro.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 57 total)
  • The topic ‘Fin momak po imenom Zlaja…’ is closed to new replies.