HomeForumsWorld Of TanksWoT TacticsFree ključevi

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Pajseri vraćaju mailove ručno, na raspolaganju je 10 000 ključeva, a nisu ni soma podijelili do sada… raja se raspojasala, ali dijelit će se još barem 15 dana jer šalju 500 komada dnevno…

Ono što je poželjno jest napisati neku poruku u mail, čisto da pajs koji ih šalje bude siguran da ključ traži baljkanjero, jer je istima akcija i namijenjena…

Troky
    Keymaster

fuj. što mi to ranije nisi rekao? 🙂

B051LjKo
    Participant

Jer sam sad pročitao… gle, uvijek možeš pokušatiponovo 🙂

PS. Već se pajs žalio na robote hehe

Hiks
    Participant

KrLe
    Participant

Kakav je status sa ključićima? Kako vas služi sreća?

Ja sam onaj prvi dan dobio, poslao još jedan mail, ali za sada no reply…

B051LjKo
    Participant

Za sada niš… izgleda da ni samo trox imao robot ideju, neki pajs im je naštrikao par milja mailova pa se ovaj poveri koji manualno dijeli jebao s tim…

KrLe
    Participant

Ja dobio drugi, poslat dan nakon, dakle u nedjelju?

B051LjKo
    Participant

Stižu kao ludi, moja kolekcija bogatija za 5 komada…. ima ih još, nemojte poslije cvilit da nemate ključeva… fakat ti treba mail, kulturna poruka u topicu, i bok…

njonjo
    Participant

“#2 Ivan Todorović 2011-04-26 15:37

Zbog ogromnog interesovanja, isporuka ključeva ide sporije nego što je planirano tako da je moguće čekanje i do dva dana. Izvinjavamo se čitaocima i molimo za strpljenje.

Takođe, primećene su zloupotrebe, pa ko bude slao više mejlova, biće blokiran i neće dobiti svoj ključ. Jedan ključ važi samo za jedan World of Tanks nalog.”

hmm…

B051LjKo
    Participant

BTW. Pajs od Uljanova ima još kodova, koji su u slobodnoj prodaji po 30 kn komad… Ako je tko zainteresiran nek se javi istom

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.