HomeForumsWorld Of TanksWoT CaffeGeJmerske Slushke

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 48 total)
  • Author

moby
    Participant

S obzirom da su moje polovne Speedlink 5.1 uber sluske konacno krepale trebam neku adekvatnu zamjenu.

Pretraga na nabava.net nema zadovoljavajuce rezultate pa ono…

Preporuke? Vlastita iskustva (s cime igrate) i slicno vrlo dobrodosle.

B051ljak, ti sigurno imas nesto u rukavu!

Over and out!

RimtuTiTuki
    Participant

Ja imam Steelseries siberia vulgaris model, i mogu ti reci da sam prezadovoljan sa istima… Jedina mana im je da je mikrofon odvojen, odnosno moras ga prikaciti na majicu. Sada je izasao model V2 koji je skuplji, ali ima mikrofon koji se izvlaci iz slusalica.

Uglavnom, ful su ugodne za nošenje, prozračne su, tako da ti se uho ne uskuha u njima, kvalitetno su napravljene – metalne su… Stvarno nemam ni jedne zamjerke

Slusalice imaju odlican zvuk ako ih korisitis i za skusanje muzike.

Možeš ih kupiti u Linksu. LINK

Probao sam kod Pepica onaj logitechov top model slusalica, i one su također izvrsne.

Ajkula
    Moderator

Ja cu si uzet one Pepicheve !

moby
    Participant

B051LjKo
    Participant

G35 moby, ako ti nisu preskupe… najbolje sluške koje sam probao…

B051LjKo
    Participant

Ove Kriejtivice ako se ne varam ima krlo

LittleCannon
    Moderator

G#%

RimtuTiTuki
    Participant

G#%

Pepe, lakse s tim pelinom….

Dakky
    Participant

Ponoviti cu svoje skromno misljenje- Jedan chip na PCB-u velicine 3×1 cm ne moze zamjeniti 50-tak kondenzatora, tranzistora, i svih ostalih djidja koje se nalaze na punokrvnoj X-Fi zvucnoj kartici, i ergo samim time jedan G35 ne moze davati bolji zvuk od slusalica iz istog cjenovnog ranga + odvojena zvucna kartica, u nasem slucaju X-Fi

Dakle, tko nema postenu zvucnu u stroju vec se oslanja na integriranu na maticnoj, neka ide na G35, koje dodu cca 900 kn i imaju svoju zvucnu karticu, koja je vjerojatno puno bolja od one na maticnoj ploci.

A tko vec ima X-Fi ili slicnu djidju u stroju, neka ide na Sennheiser PX360 ili slicne

KrLe
    Participant

A ovako nesto?

http://www.links.hr/index.php?option=artikl&tab=komentar&id_kategorija=10050610&id_artikl=100.506.118

Kao što ti rekoh, ako tražiš jevtine sluške i nemaš predimentionirane uši, ove su vrlo dobre. Nisu najudobnije i relativno slabo izoliraju vanjske zvukove.

S druge strane, čvrste su, ja ih imam jedno dvije godine i izgledaju kao nove, mikrofon je na savršenom mjestu, zvuk je sasvim zadovoljavajući.

LittleCannon
    Moderator

kelj, melj, ser, truc, muc ,buc

…a sto bi tek bilo da si ekcuali ikada imao G35 na glavi…..

i da, slusalice ne kostaju 900 kuna nego ~750

@moby

Pomoc pri odluci pronadji ovdje:

Za G35

http://ri051.com/news.php?extend.307

i ovdje

http://ri051.com/news.php?extend.310

a za Sennheisera PC350

http://ri051.com/news.php?extend.327

i ovdje

http://ri051.com/news.php?extend.329

A ako si zaintrigiran, mozes doci isprobati G35 slusalice kod mene., Za Sennheisera obrati se na Hansovu adresu. ( ako se pitas na koga mislim pod Hansom, razmisli tko je jedini arijevskog izgleda ovdje)

Ajkula
    Moderator

Dakky ? 🙂

LittleCannon
    Moderator

Dakky ? 🙂

Da, endemski primjerak arijevca.

B051LjKo
    Participant

Ponoviti cu svoje skromno misljenje- Jedan chip na PCB-u velicine 3×1 cm ne moze zamjeniti 50-tak kondenzatora, tranzistora, i svih ostalih djidja koje se nalaze na punokrvnoj X-Fi zvucnoj kartici, i ergo samim time jedan G35 ne moze davati bolji zvuk od slusalica iz istog cjenovnog ranga + odvojena zvucna kartica, u nasem slucaju X-Fi

Dakle, tko nema postenu zvucnu u stroju vec se oslanja na integriranu na maticnoj, neka ide na G35, koje dodu cca 900 kn i imaju svoju zvucnu karticu, koja je vjerojatno puno bolja od one na maticnoj ploci.

A tko vec ima X-Fi ili slicnu djidju u stroju, neka ide na Sennheiser PX360 ili slicne

Dakky ,ne kenjaj… G35 sa svojim jednim 3×1 cm PCB-om zvuče bolje negoli bilo koje sluške koje sam probao na svojoj Audigy 2 kartici… kako čujem, ista iskustva imaju i entiteti s X-Fiem—

Dakky
    Participant

Dakky ,ne kenjaj… G35 sa svojim jednim 3×1 cm PCB-om zvuče bolje negoli bilo koje sluške koje sam probao na svojoj Audigy 2 kartici… kako čujem, ista iskustva imaju i entiteti s X-Fiem—

Nevjerojatno je kako ti se da natezati samnom, a znas da sam u pravu i da “prave” hi-fi slusalice + dobar izvor zvuka imaju mnogo bolji zvuk od G35 i included USB audio zvucna kartica

Poanta je u dobrom izvoru zvuka, i nisam nikad osporio kvalitetu zvucnika u G35, koji su sigurno dorasli nivou, vec retardiranoj USB zvucnoj kartici bez koje ne mozes spojiti slusalice na PC ili bilo koji drugi izvor zvuka

Neka me netko uvjeri da je kontroler tj. ta USB zvucna kartica na G35 (koja stane u kuciste 3x1cm) u rangu sa npr. ovom zvucnom, odustajem od svih daljnih prijeporki definitivno.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 48 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.