Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

B051LjKo
    Participant

Govno od skajpa opet ne radi… Ovaj moj laptop se ponaša kao žena, ne zabrani ti sve… Nego nako kvarno samo jednu stvar, ali onu koju najvise volis…

Uglavom zadnji put nije htio raditi uopce, s blazenom verzijom 3.8; Instalirao sam novu verziju (tada to bijaše 5.5) i sve je uredno proradilo… I tako je radilo do danas, kada je prestalo raditi… Luuud, uglavnom, Poljaku njegov skajp naravno radi… peder jedan debeli… Probao uninstal i reinstal, i pregazi install, ne fertzera, reboot ne fertzera, login je dobar, al me jednostavno jebe!

Ideje?

PS. WebSense blokira svaki pokusaj otvaranja sitea s tematikom Internet telephony, a cak ni blazeni trockijev proxy ne dozvoljava otvaranje istih… Probao reset internet optionsa.. I zapravo sam zbunjen, kako je moguce da je meni jucer uredno radilo, a sada ne radi… “Pogani Skajp kant konekt”… Bljuvl

moby
    Participant

Google hangout?

B051LjKo
    Participant

Šta je to i jel mogu vidjet Jaštu i Bezbelog na hengautu?

Ajkula
    Moderator

Nemoj slusat Mobija !!!

On ce ti uvalit 17 mesindjera koji u cijelom svijetu koriste samo on,Nelito i ja . 😀

Ja na Galaxyu imam jednu stranicu posvecenu samo Mobijevim mesindjerima. :smt005

moby
    Participant

Da, isto ko skype i radi sa bilo kojom gmail adresom. Odi na plus.google.com i logiraj se google accountom.

Ima i grupni video chat pa vas se moze i 10 zakacit.

Ako ima gejfon ili neki Android probaj i sa Tango video call. Imas PC aplikaciju i mobilnu.

Starci od Ane tako pricaju i gledaju Meri dok su doma, ona samo drzi mobitel pred sobom.

Stvar RADI!

MiniGun
    Participant

Ne…

Da, isto ko skype i radi sa bilo kojom gmail adresom. Odi na plus.google.com i logiraj se google accountom.

Stvar RADI!

Ne…jer bi trajalo godinama i nije skajp, na kojem se nalazi taj chatroom 🙂 (op.a. Jashta & bezbeli…)

Nekoc davno se moglo preko web browsera ulogirat na skype (nes kao ovo https://imo.im )…nis siguran dali to josh uvijek fertzara…al’ jope ne garantujem jashta und bezbeli-a…

RimtuTiTuki
    Participant

Ne…

Da…

Gtalk ima plugin za video call.

LittleCannon
    Moderator

Nisi napisao kako se tocno manifestira greska, da li ima kakvo dodatno pojasnjenje u windows logu, da li si prije zadnjeg rdboota napravio/instalirao nesto sto ne potpada pod tvoju dnevnu rutinu…..

Budi malo detaljniji, mozda rjesenje postoji.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.