Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Author

Gnjida
    Participant

kak je moguće da se vi i Gecko niste prijavili na HCL???

Kaj je sa vama situacija tak ozbiljna???

B051LjKo
    Participant

Ozbiljna?! Ne žimKu… ako misliš na krizu u klanu, ista ne postoji… možda se malo manje puca zadnjih dana ali o nekakvoj krizi identiteta nema niti govora… Dapače imali smo nedavno jedan konstruktivni sastanak (uz pivo naravno) i uskoro podižemo Ri051 klan u institucionalne vode…

Što se tiče HCL-a i nesudjelovanja u ovoj sezoni, nakon prve najave napravili smo pool i većina je rekla NE… Razlozi su poznati; gomila sranja, prepucavanja i kršenja pravila od prošle su sezone napravili cirkus…

U međuvremenu smo sudjelovali u još jednom promašaju, [a ime mu je AAO tracker govn… pardon liga] i lijepo smo rekli ne hvala…

Ja sam se tek nakon toga uključio u administriranje lige, s željom i namjerom da HCL probam učiniti normalnim regionalnim natjecanjem… Kako će ispasti, vidjet ćemo uskoro… mada je već šturim pogledom na HCL forum jasno da bi bez mojeg angažmana izgledale apsolutno identično kao i prošle godine…

To naravno ne znači da će ova sezona biti bolja od prošle, ali barem je sada tu netko (čitaj ja) tko će lupiti šakom u stol…. Evo liga već nije niti krenula, a već se naziru posupci koji će [ukoliko do njih dođe] rezultirati expresnom cipelom u dupe za odgovorne…

Što se GECKO klana tiče, gospodi je ispod časti platiti kotizaciju, “jer oni nikad ništa nisu plaćali i ne pada im napamet… možda zaigraju ako se njima plati”…

HS je s druge strane pitao jel može kotizacija na dug… LOL

Gnjida
    Participant

Znam….jučer sam pričao sa nekim ljudima iz Gecka i nemrem vjerovati da je to razlog!Koji debili!

40 kn na dug???? HEHEHE……a ja mislio da sam retardiran!

A što se vas tiče…..ubilo bi me da vam se nekaj desi ili da nedaj bože prestanete igrati….jer na kome bi se onda Ludi iživljavali???? :)))

B051LjKo
    Participant

LOLčić… sutra 22 sata… vaš omiljeni CSAR, pripremite se na butt spanking… Naš novi uber server… s.ri051.com… pass: spanking

Gnjida
    Participant

LOLčić… sutra 22 sata… vaš omiljeni CSAR, pripremite se na butt spanking… Naš novi uber server… s.ri051.com… pass: spanking

Volim te!(više nego Grzu)

Gnjida
    Participant

Bosiljko…jučer se desila pomalo neugodna i smiješna situacija.

Naime,igral sam Dusk na “GM”-ovom serveru oko pola sata i tad me nazval Grza i zamolil da pitam admina da mu makne permanent ban…..da bi htio igrat s nama. Na pitanje zakaj su ga banali rekel mi je da im je dan prije podjelil par hedšotova i da su ga zato banali. Naravno,ja naivac sam ih pital da mu maknu ban i odma sam bio zasut čudnim pitanjima,kao npr.:” Kome je u interesu da Grza igra,da kaj ja imam sa Grzom…..ban ostaje…itd….itd!”

Najsmješnija stvar u svemu tome je da Uzalud i GM imaju meč u ponedjeljak! :))

Mislim….igrali budu meč protiv čovjeka koji je banan na njihovom serveru. Meni je to sve pomalo smješno. Jer ako imaju neki konkretam dokaz,neka nam ga svima pokažu,pa ću i ja Grzu i njegove banati sa svog servera,ali ako su ga banali samo zbog pokojeg hedšota,meni je to smješno. Pa žalosno bi bilo da čovjek nakon 5000 trekanih sati igranaja i još bar pola od toga potrošenog na mečeve i treniranja ne udijeli pokoji hedšot!?!

Ja sam protiv Grze igral puno puta i meni je njega čist lako ubiti,ništa posebo…puno veći problem zadaju mi klinci i neki drugi pojedinci negoli Grza.

Kaj ti misliš o svemu tome??

B051LjKo
    Participant

A rekoh ti preko telefona… Server je nečije dvorište… koga će kikati, a koga neće, stvar je njihova je stvar… [uostalom, vi ste dijelili banove jer je ručak teško pao na želudac, znam da ćeš se izvlačiti da vi niste kikali HR igrače, ali realno… kik je kik [ai ban je ban] neovisno o podrijetlu igrača…

Kiknuti nekoga nogom u dupe iz razloga par headshootova je pomalo debilno… ali isti taj Grza je bahata, bezobrazna i još uz to poprilično nepristojna individua … U same razloge bana mi ne pada na pemat ulaziti, ako je samo do “brisanja poda” jest malo jadnoo… ali opet, koga boli kurac što je netko zbanan na GM serveru?!?!?! I još ktome grZa… Ima se servera… hodi na drugi i voZdra…

Gnjida
    Participant

Sve to kaj si rekel stoji…..upravo zbog toga i nisam potegnuo ovu raspravu na HCL forimu,jer ne želim biti ničiji advokat i neću se sigurno exponirati za jednog Grzu.

Ali ono što neki ljudi ne shvaćaju…..meni je baš gušt igrati protiv Grze i takvih likova….upravo zato da vidim kakav sam,od čega sam napravljen 😉

Jer,kao što rekoh….nije uvijek fora doći na server i pobiti 200 noobova,nekad mi se fakat igra i protiv dobrih igrača;što Grza definitivno je. A ne ono……oni njega jednostavno banaju jer im je čovjek podjelil par hedšotova?? :smt017

Ganci
    Participant

Evo samo da se na dodam na sve ovo ako gosp. primarijus dopusti 😀

decke iz GM jako dobro znam, jerbo su to bivsi Fuckersi (vecina), nedavno mi je trebalo jedno sat vremena da im objasjnim sto su CVAR i MD5 chekovi te posto ih oni nemaju kao niti ban listu od neke AC zajednice, bilo bi im u interesu sto prije to staviti…

moze se rec da su pomalo neiskusni u vodenju i odrzavanju servera, samim time mislim da nemaju neki poseban dokaz protif Grzice nego je to bio jos jedan obican slucaj fobije te su izabrali jednostavan nacin rijesavanja istog (citaj BAN).

no sinoc mi se posebno dopalo igrat na njihovom serveru, mapa: Urban 😀

s jedne strane 4 GM-ovaca zajedno samnom plus jos neke njubice,

s druge strane ENE-Pinky (ko god da to bio) i pazi sad ir.Trojo ( 😀 ) narafno isto tako 2nd akaunteri su se skupljali i poznavali na njihovoj strani…

komonto mogu rec ne da smo ih spenkali, nego smo im djecu napravili!!!

tako smo im mast vadili da su se polako i bez pozdrafa razilazili… no ovo je bila spica silovanja

[lightbox=../../e107_files/public/1178874447_78_FT11493_trojo.jpg|||][/lightbox]

Attachments:
    You must be logged in to view attached files.

Troky
    Keymaster

“…boj ne bije svijetlo oružje već srce u junaka…”

Ganci
    Participant

“…boj ne bije svijetlo oružje već srce u junaka…”

“hajku poezija”? 😀

vidis Troky nakon onog sramotnog Chmara ipak ima svjetla naa kraju tunela :smt042

Odjebaus
    Participant

Kasno se uključujem u raspravu, ali ta GM ekipa mi nije nimalo sjela. Igrali smo jednom prilikom CSAR na njihovom serveru, Gnjidi i Ludi su srali što imaju crne screenshotove a rečeno im je da je to radi 8800, meni su srali “a što se tebe ne može flešat” a bacaju flash ko ja boću (čitaj – nikako) … uglavnom, imam dojam da se radi o hrpi balave djece koja nemaju dovoljno skill-a ali zato imaju i previše paranoje, a od te kombinacije mi se povraća.

KrLe
    Participant

Imaš 8800!? Pa vi ste stvarno ludi 🙂

Gnjida
    Participant

Imaš 8800!? Pa vi ste stvarno ludi 🙂

5 ih je u klanu! 😀

Odjebaus
    Participant

Moji lapani kupuju nove 8800 ja kupujem novi auto 😀

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.