Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author

LittleCannon
    Moderator

Rimtu opet palis vatru :smt033

crono
    Participant

daj link..

Gnjida
    Participant

Grzić i njegovi puleni dobili po pički 9:3! :smt005

Bosiljko….pravi si zlikovac!

Nego…kak su klinci prošli sa Rambama??

B051LjKo
    Participant

lolčić… stvarno sam prasac 😉

Hajde… liga je zanimljivija nego što sam se uopće nadao… Grza ispušio već dva meča, LuDi p osvemu sudeći ne budu vidjeli playoff, klinci razvaljuju… totalna zabava…

Gnjida
    Participant

lolčić… stvarno sam prasac 😉

Hajde… liga je zanimljivija nego što sam se uopće nadao… Grza ispušio već dva meča, LuDi p osvemu sudeći ne budu vidjeli playoff, klinci razvaljuju… totalna zabava…

Nije mi totalno jasan daljnji tijek natjecanja….nakon 7 odigranih…kak ide dalje…4 najbolja??

B051LjKo
    Participant

Yup… Ne piše vam se dobro… za prolazak (uz obaveznu pobjedu protiv Gremiuma) ćete morat tući klince u zadnjem kolu… Jer se za preostala dva mjesta borite Vi, Rambe, i LRB… s time da ste Vi u uvjerljivo najgorem položaju… [naravno, opet zbog vlastite gluposti]

Gnjida
    Participant

Yup… Ne piše vam se dobro… za prolazak (uz obaveznu pobjedu protiv Gremiuma) ćete morat tući klince u zadnjem kolu… Jer se za preostala dva mjesta borite Vi, Rambe, i LRB… s time da ste Vi u uvjerljivo najgorem položaju… [naravno, opet zbog vlastite gluposti]

Da,mislim da je oduzimanje 1 boda bila preagresivna odgojno-vaspitna mjera! 😀

Trebalo se to malo drukčije sankcionirati.Ovako je kazna predirektno utjecala na ishod daljneg tijeka natjecanja.

Bosiljko….pljugaj! :smt116

B051LjKo
    Participant

Dakle:

1. U bilo kojoj drugoj ligi bi bili isšupendirani u roku od odmah

2. U bilo kojoj drugoj ligi bi bi većina lajavaca dobiti permanentni ban za vazda

3. Inicijalna ideja je bila oduzimanje 2 boda, što nisam učinio iz razloga jer u tom slučaju ne bi imali nikakve šanse za prolaz dalje (što bi umanjilo atraktivnost i neizvjesnost lige)

4. Bez boda ste ostali i vi i Rambe

5. Osam kaznenih rundi je najmanje što ste mogli dobiti zbog zakuhavanja cijele pizdarije

6. Pljugaj…

7. U govna vas je eXXXtra uvalio LRB pobjedom protiv Grze i njegovih Enica… dakle, u najmanju ruku se može reći da su zaslužili prolaz;

8. Ako dobijete klince, imate velike šanse za prolazak, dakle rekao bih da su stvari savršeno poštene…

9. Pljugaj :smt064

Troky
    Keymaster

zLi admin, zLi!

Odjebaus
    Participant

Ma Bosi je da si krkan ali si dobro odradio admin posao, uključujući i kazne nama i rambljakovcima. Kreteni i treba da plate 🙂

Gnjida
    Participant

Bosiljko,srećo…kolko sam skužio…mi igramo polufinale protiv Grzinih?

Ak je tak….možeš nadgledati meč?

Bojim se da bi se i Nulum mogel pojaviti! :smt009

B051LjKo
    Participant

Hrr. tesko, imam problema s pristupom kompu zadnjih dana… pitat cu zwonzia…

Gnjida
    Participant

Hrr. tesko, imam problema s pristupom kompu zadnjih dana… pitat cu zwonzia…

k…u svakom slučaju….petak,21h…po zadjem dogovoru.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.