Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

d3uha
    Participant

Hi all!

treba mi savjet za dobar TV za starce. Potrebno je:

dijagonala cca 40 inca

usb-obavezno

reprodukcija filmica u sto vise formata preko usb (znate zasto)

wi-fi eventualno

cijena do 7000kn

trenutno mi je za oko zapeo Samsung LE40C650 6500kn

B051LjKo
    Participant

Hi all!

treba mi savjet za dobar TV za starce. Potrebno je:

dijagonala cca 40 inca

usb-obavezno

reprodukcija filmica u sto vise formata preko usb (znate zasto)

wi-fi eventualno

cijena do 7000kn

Po pitanju kvalitete slike su ti apsolutno nenadjebive Panasonic plazme; mislim da je G20 cca 7000 kuna; drug 3x je našao za spomenuti iznos (mislim da je 46 dijagonala, ili čak 50) jedan fensi šmensli eLĐi koji guta i .mkv

Dakky
    Participant

to ti je uber fensi shmensi televizor, moji starci imaju jako slican model, LE40B650, dakle samo je godinu dana stariji ali su funkcije iste, najbolje od svega je LAN prikljucak (wifi opcionalan) i integrirani Youtube preglednik, a da ne govorim o mogucnosti gledanja filmova sa titlovima razlicitih formata (xvid, divx, x264, u bilo kojem containeru, mkv, avi, 3gp, bilo sta)

Ono sto je meni zapelo za oko prilikom kupnje ovog uredjaja je bila jako velika zajednica koja radi “hackove” za te televizore, pa je tako izmedju ostalog napravljen i potpuno funckionalan web browser, mogucnost spajanja miša i tipkovnice preko bluetootha, i jos brdo fora stvari.

Jedini je bed sto TV po defaultu ne podrzava DTS, ali dekoder ima, pa je potrebno staviti jos jedan od Hackova sa SamyGo stranice: http://samygo.sourceforge.net/

Zadnja opaska je da Samsung jako rijetko izdaje firmware, i iako se od pocetka pita Samsung da uvede npr. sjenu na titlove, jer su tesko citljivi pri bijelim pozadinama, stvari se jos nisu pomakle s nulte točke, odnosno Samsung ne jebe nikoga…

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.